Forum

Projekty - Dom

Gdzie kupić dobre meble ze sklejki?

Dominika0l

Cześć!

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o poszukiwanie nowoczesnych i dobrze wykonanych mebli ze sklejki. Nie mogę nic ciekawego znaleźć w okolicy i będę wdzięczny za podpowiedzi także odnośnie sklepów internetowych :)

Tomasz43

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości mebli do swojego domu z drewna to myślę, że mogę tutaj polecić Ci do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Elementer.pl gdzie zdecydowanie nie brakuje takich propozycji w świetnych cenach i stylu który myślę, że też będzie Ci odpowiadał :)

Weronika334

No my na przykład sprawiliśmy sobie do salonu stolik kawowy z pnia do salonu w wydaniu Cherry https://elementer.pl/stoliki-z-pnia bardzo dobre ceny, porządne wykonanie i też miła obsługa. Super jest i nadeje wnętrzy magicznego stylu :)

Sebko43

Dobrze wiedzieć, też chętnie sprawdzę co tam ciekawego udało im się przygotować ;)

KrzysztofMer

W Elementer można znaleźć także ciekawe propozycje, jeżeli chodzi o łóżka do pokoju naszych maluszków. My dla naszych maluszków zdecydowaliśmy się postawić na ZZZIP. Funkcjonalne, wygodne i tym samym po prostu bardzo ładnie wykończone :)

luucjaa

z pewnościa jest kilku ciekawych producentów. Jednak, który wybrać ciężko powiedzieć. 

Tak poza tym to polecam GoldenGift jako źródło upominków. O tu: https://goldengift.pl Warto postawic na niezapomniane emocje i znaleźć coś odpowiedniego. Jeszcze raz szczerze polecam!!!

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja