Forum

Projekty - Mieszkanie

Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?

Lara88

Dopiero raczkuje na rynku krakowskim, ale sprawdzilam sobie osiedle ZAM o ktorym piszesz. Zalezy mi na szybkim dojezdzie do centrum i zastanawiam sie jak wyglada tam sytuacja z komunikacja miejska. Mozesz cos na ten temat powiedziec? Bywasz czasem w tych okolicach?

Agness445

Te rondo to duży punkt przesiadkowy, a z tego co się orientuję, to kilka minut od inwestycji. Z dojazdem komunikacją nie będziesz mieć problemów.

Lara88

Echo dopiero zaczyna tą inwestycję, ale z tego co widze, to chyba znany deweloper w Krakowie? 

Avocado

Z tego co widzę, opinie ma dość dobre, budują też chyba w innych lokalizacjach. Ale mnie przekonują niskie bloki. Ciekawa jestem też tego ogrodu dla mieszkańców, który jest w planie:)

Lara88
Avocado napisał:

Z tego co widzę, opinie ma dość dobre, budują też chyba w innych lokalizacjach. Ale mnie przekonują niskie bloki. Ciekawa jestem też tego ogrodu dla mieszkańców, który jest w planie:)

Oni tez buduja osiedle Bonarka, moze to Cie tez zainteresuje, bo maja nizsze bloki? Ja sie przyjrzalam wszystkim inwestycjom od echo i w sumie to jeszcze nic nie wybralam. Kazde z tych osiedli ma dla mnie plusy, wiec to trudny wybor.

yaska

Myślę, że warto się skupic na lokalizacji, skąd bedziesz mieć lepszy dojazd do pracy/szkoły itp. W naszym przypadku jest to Bonarka. Ale przecież wszystkie te osiedla są ładne, zielone, nowoczesne, Echo stosuje wiele inteligentnych rozwiązań.

Avocado

Wiecie co, u mnie też jest ten problem teraz, że czytam, czytam, oglądam jak idą prace na tych inwestycjach i teraz nie wiem na co się zdecydować ;) trochę taka klęska urodzaju;) Czytałam, że na osiedlach mają się pojawić paczkomaty, wielki plus za to, bo większość kupuję przez internet, to w temacie ułatwień dla mieszkańców dla mnie też na plus.

Marlena09

Oj to prawda, tam są fajne mieszkania.Byliśmy u znajomych i naprawdę wygląda to super. Fajna okolica no i też zabudowa w ciekawym stylu. 

Lara88
Marlena09 napisał:

Oj to prawda, bo na Bonarce są fajne mieszkania.Byliśmy u znajomych i naprawdę wygląda to super. Fajna okolica no i też zabudowa w ciekawym stylu.

A to chyba mialas na mysli osiedle KRK, bo tam sa takie ladne osiedla. 

Marlena09

Lara88- oczywiście że tak :) Czytałam wcześniej o inwestycjach w Krakowie i tak mi utknęło to w głowie że pomyliłam ;) Masz rację. 

Lara88
yaska napisał:

Myślę, że warto się skupic na lokalizacji, skąd bedziesz mieć lepszy dojazd do pracy/szkoły itp. W naszym przypadku jest to Bonarka. Ale przecież wszystkie te osiedla są ładne, zielone, nowoczesne, Echo stosuje wiele inteligentnych rozwiązań.

Na kazdym nowym osiedlu jest teraz w standardzie stacja do ladowania samochodow elektrycznych, czy tylko na ZAM jest taki luksusik?

Avocado

Z tego co się zorientowałam w tych inwestycjach krakowskich, to na pewno na osiedlu KRK też ma powstać taka stacja, więc pokuszę się o stwierdzenie, że to chyba będzie już standard. Ode mnie wielki plus za to, że wspiera się ekologiczne rozwiązania i walkę o czyste powietrze. 

Marlena09

Moja znajoma niedawno kupiła mieszkanie na jakimś innym osiedlu i powiem Wam, że pomimo tego że jest nowoczesne to jednak nie ma tam stacji do ładowania pojazdów. A tu oprócz tego na pewno plusem tutaj jest dużo terenów zielonych. To na pewno też czyni tą inwestycję atrakcyjną.

Avocado

No właśnie bo trzeba myśleć przyszłościowo, nawet jeśli w tym momencie takie stacje do ładowania pojazdów się nam nie przydadzą, to za kilka/kilkanaście lat na pewno. A mieszkanie jest inwestycją na długo :)

Lara88

To prawda, mieszkanie to w dzisiejszych czasach najlepsza inwestycja. Warto zwracac uwage na udogodnienia. Spodobał mi sie np taki patent w opisie osiedla Bonarka, ze kazde mieszkanie ma balkon lub ogrodek. To dobrze, ze deweloper pomyslal o tym i nie idzie na latwizne.

yaska

To fakt, od roku współczuję ludziom, którzy nie mają ogródków i balkonów, jednak czasy pokazują jakie to ważne. A dodatkowo w okolicy Bonarki można też liczyć na tereny zielone, zawsze będzie gdzie pospacerować

Marlena09

To też jest czasami tak, że deweloper ma ograniczone "pole do popisu" i jednak nie ma szans żeby wszędzie były ogródki. Ale tutaaj faktycznie wygląda to super. No i dla mnie - zawsze będę to powtarzać- Kraków to idealne miejsce do zamieszkania. 

Lara88
yaska napisał:

To fakt, od roku współczuję ludziom, którzy nie mają ogródków i balkonów, jednak czasy pokazują jakie to ważne. A dodatkowo w okolicy Bonarki można też liczyć na tereny zielone, zawsze będzie gdzie pospacerować

Szczegolnie jak ma sie male dzieci, ktore potrzebuja pobyc troche na swiezym powietrzu, to tereny zielone sa jak najbardziej na plus. 

A pro po zieleni, to na tym osiedlu ZAM ma byc tak typowo EKO. PLanuja nawet ogrodek spoleczny - takie cos widzialam do tej pory tylko w Korei.

yaska

Nieźle, pokażesz jak to bedzie wyglądało? Mają jakies wizualizacje? To ma być przestrzeń do spędzania czasu czy faktycznie takie ogródek z warzywami na przyład.

Lara88
yaska napisał:

Nieźle, pokażesz jak to bedzie wyglądało? Mają jakies wizualizacje? To ma być przestrzeń do spędzania czasu czy faktycznie takie ogródek z warzywami na przyład.

Wiesz co, ja sie posilkuje jedynie ta strona https://zam-echo.pl/inwestycja.html i tam masz wszystko opisane. Jesli chcesz to w wyszukiwarce mieszkan masz wyszukiwarke VR i tam wiecej widac. Ewentualnie jesli jestes zainteresowana, to mozesz umowic sie z biurem na spotkanie online ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja