Forum

Projekty - Mieszkanie

Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?

iwonkarak

To, czy lepiej jest mieszkanie kupic w centrum, czy może jednak poza centrum jest jedynie kwestia osobistych potrzeb danej osoby - jedna osoba będzie lepiej czuła się w środku miasta,druga osoba woli spokojne przedmieścia. Zwykle również im bliżej centrum Krakowa,tym jest drożej przy zakupie mieszkania.

Sama kupowałam mieszkanie na rynku wtórnym i do remontu Wolałam je sobie zaaranżować zgodnie ze swoim gustem. 

https://ap7.pl/pl/nieruchomosci/oferty/mieszkania/sprzedaz/krakow/1

Warto jest przejrzeć sobie mieszkania na sprzedaż w Krakowie na tej stronie 

Lara88

Zgadzam sie, sa to kwestie indywidualne, ale czesto kupujac mieszkanie na rynku wtornym trzeba dobrze szukac zeby nie trafic na bubel, czesto takie mieszkania sa skarbonka bez dna, na rynku pierwotnym o tyle dobrze, ze masz gwarancje. 

Wiem, ze na osiedlu KRK mozesz odrazu umowic z architektem i projektanetem szczegoly jak ma wygladac przyszle mieszkanie.

Marlena09
Lara88 napisał:
yaska napisał:

Nieźle, pokażesz jak to bedzie wyglądało? Mają jakies wizualizacje? To ma być przestrzeń do spędzania czasu czy faktycznie takie ogródek z warzywami na przyład.

Wiesz co, ja sie posilkuje jedynie ta strona https://zam-echo.pl/inwestycja.html i tam masz wszystko opisane. Jesli chcesz to w wyszukiwarce mieszkan masz wyszukiwarke VR i tam wiecej widac. Ewentualnie jesli jestes zainteresowana, to mozesz umowic sie z biurem na spotkanie online ;)

Kurcze, przyznam że jestem pod wrażeniem tej inwestycji. Uważam że jak ktoś faktycznie chce zamieszkac w Krakowie i do tego w takim miejscu to powinien na pewno wziąć tą inwestycję pod uwagę.

Lara88

To fakt, bardzo interesujaca inwestycja, ale trzeba sie szybciej zastanawiac, bo malo juz zostalo wolnych mieszkan :) 

yaska

Tu można sprawdzić aktualne stany mieszkań we wszystkich inwestycjach: https://mieszkania.echo.com.pl/pl/inwestycje

Marlena09

Ja zaglądam do nich na FB, tam tez na bieżąco są wszystkie informacje. Naprawdę szybko się sprzedaja te mieszkanka. Ale w sumie nie dziwię się. Jest to bardzo fajna inwestycja.

Lara88

W dzisiejszych czasach bardzo duzo ludzi kupuje mieszkania jako inwestycje, zeby wynajmowac lub poprostu wyremontowac i sprzedac po lepszej cenie. Mysle, ze w przypadku osiedla ZAM jest podobnie, bo lokalizacja i standard osiedla sa na wysokim poziomie.

Marlena09

To prawda...Jednak też jest tak że kupujemy mieszkania żeby były one w dobrej lokalizacji, bez stresu z dojazdem do centrum do pracy. A tutaj własnie wszystko jest idealnie ;) 

Marlena09

.

Lara88

Wlasnie wyczytalam na stronie, ze zostalo juz tylko 13 wolnych mieszkan na ZAM, wiec trzeba sie szybciej decydowac :D

yaska

W razie czego można spróbować na osiedlu KRK, tez świetna lokalizacja, ten sam deweloper

Lara88

Masz racje, lokalizacja tez jest atrakcyjna i chyba dwa etapy teraz sie sprzedaja, wiec jest szansa na fajne mieszkanie. 

Marlena09

Ja własnie wcale się nie dziwię że takie mieszkania się dobrze i szybko sprzedają. Tutaj wszystko przemawia na plus jesli chodzi o tą inwestycję.

Lara88

Na Bonarce ruszyla sprzedaz mieszkan w nowym etapie, warto sie rozejrzec tam. Podobaja mi sie tam uklady mieszkan, ale trzeba sie szybko decydowac, bo jest sporo rezerwacji.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja