Forum

Projekty - Ogród

Gres w ogrodzie

Monialipka

Witam, mam do Was Kochani pytanie. Czy ktoś z Was układam płytki gresowe w ogrodzie bezpośrednio na gruncie? Ostatnio widziałam mega wizualizację właśnie z takim rozwiązaniem i tak mi się to spodobało, że chciałabym zrobić coś takiego u siebie. Jestem bardzo ciekawa waszych opinii a najbardziej doświadczeń w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie!

ajanow

Oczywiście jest to możliwe. Jest to zarazem praktyczne jak i estetyczne zastosowanie płytek gresowych. Cechuje ich niska nasiąkliwość, więć ciężko je zaplamić oraz łatwo czyścić :P Z tego co pamiętam mój taras został wyłożony płytkami 20mm bez zaprawy klejowej na piasku. Płytki kupowałam z hurtowni Ecinvest :)

Użytkownik deccoria

Jakiś czas temu szukałem firmy zajmującej się aranżacją ogrodów. Projektowanie ogrodów w Świdnicy jest ciężką sprawą, bo nie ma wielu firm, któe się tym zajmują. Szukałem długo, ale w końcu znalazłem, zespół, który urządził mi najładniejszy ogród na świecie

Rais

I tak grunt wypadałoby jakoś ubić, by takie płytki naprawdę dobrze się na nim prezentowały.

zborek

Moze i bezposrednio na gruncie ale napewno po odpowiednim przygotowaniu, to jest wyrownaniu, moze delikatnej podsypce i utwardzeniu

Odpowiedz w temacie

Gres w ogrodzie

Edytuj wypowiedź

Gres w ogrodzie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja