Forum

Projekty - Ogród

Instalacje fotowoltaiczne - wybór producentów

Tomasz43

Cześć!

Chciałbym dowiedzieć się, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej instalacji fotowoltaicznej i przede wszystkim czy jest to rozwiązanie które daje możliwości realnych oszczędności. 

KrzysztofMer

Jeżeli chodzi o wybór dobrego producenta w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań do stworzenia instalacji fotowoltaicznej, czyli przede wszystkim modułów fotowolaticznych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę producenta JBG PV ze Śląska. My wybraliśmy ich panele Sky Std 72 o spr. 19,51% i mocy 380Wp

Sebko43

Myślę, że można się zgodzić ;) Jeżeli chcesz dokładnie sprawdzić oferty sprawdzonych i dobrych producentów modułów fotowoltaicznych to ja jestem jak najbardziej za JBG PV. Warto sobie zajrzeć na https://jbgpv.pl/ i dokładnie sprawdzić oferty z parametrami. 

Tomasz43

Super, dziękuję za podpowiedzi. Wygląda obiecująco z perspektywy o której piszecie. Mam nadzieję, że podejmiemy dobrą decyzję. Natomiast jeszcze poczekamy na kilka kolejnych wypowiedzi :)

Wiesio54

Dokładnie jak już szukać najlepszych rozwiązań w zakresie instalacji fotowoltaicznych to u cenionych producentów i firm którzy cechują sie także odpowiednim podejściem do klienta. W naszym przypadku wygrały Window Eco 72 z moca 335Wp. Szacowane oszczędności są naprawdę znaczące i co ważne pokrywają się realnym spadkiem wydatków jakie ponosimy na eng. elektryczną.

Robins

Bardzo fajny temat, widzę że rynek fotowoltaiki się skutecznie rozwija. Dobrze, że polski producent w tym JBG PV tak dobrze się rozwija również pod względem mocy, sprawności i trwałości na ewntualne działania obciążeniem. 

KrzysztofMer

Mam nadzieję, że w takim razie udało nam się Ci pomóc i podejmiesz racjonalną decyzję w tym zakresie jeżeli chodzi o wykonanie instalacji solarnej na najwyższym poziomie ciesząc się przy tym wysoką sprawnością i korzyścią płynącą z oszczędzności. 

Geriz

Fajny temat i konkretna wiedza, ja wybrałem Premium Black HC z oferty tego producenta i jak najbardziej mogę się zgodzić. Jakość, trwałość na uszkodzenia, antyrefleks i sprawność sięgającą poziomu 20,02%.

mbasta

doborem każdego komponentu, sprawami formalnymi oraz całościowym montażem zajęła się w moim przypadku firma PV Projekt. w razie wątpliwości dobrym pomysłem jest kontakt ze specjalistą ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja