Forum

Projekty - Mieszkanie

Jaka dzielnica w Warszawie?

Sloonce

Zadzwonię i na spotkaniu bezpośrednio zapytam o takie promocje. Gdyby faktycznie istniała opcja zakupu mieszkania na takich warunkach, to byłaby to mega okazja. Zobaczymy na co się to przełozy w praktyce.

andziks

Jeśli będzie im zależało, a faktycznie będzie mowa o ostatnich mieszkaniach, to być może dadzą Ci jeszcze wyższe promocje niż takie, jakie były na wcześniejszych etapach. Po prostu developerowi również zależy na tym, aby jak najszybciej pozbyć się wszystkich wolnych mieszkań. Normalka.

ela26

A co powiesz na dzielnicę Wawer? Razem z rodziną mieszkam na osiedlu Szachowa. To według mnie idealne miejsce właśnie dla rodzin z dziećmi, okolica jest bezpieczna, osiedle jest czyste, zadbane i schludne. Widać, że jest ono dobrze zarządzane, zajmuje się tym firma LemmonHouse. Mamy więc spokojne głowy o sprawy związane z osiedlem. Ja na sam dojazd do pracy nie narzekam, ale to już zależy od tego kto gdzie pracuje.

martina23

A może Wilanów i Brzozowy Zakątek? Można tam znaleźć świetne mieszkania dostępne z MDM Większość mieszkań jest dwustronna i podzielona na strefy dzienne i nocne umożliwiające dowolna aranżację przestrzeni. W inwestycji przeważają duże mieszkania, a to idealna oferta dla rodzin z małymi dziećmi.

gonja

Na Grochowie jest fajnie bo w pobliżu jest park jordanowski. Powstaje tam piękny pięciopiętrowy apartamentowiec z dużymi balkonami.

daniella

Grochów to fajna okolica no i wszędzie dobry dojazd :)

andziks

Akacjowa Aleja - Radzymin. Tam macie największe możliwości i ogólnie dużo niższe koszty. Kiedyś stolica może i była atrakcyjna, ale teraz życie tam wymaga ponoszenia zbyt wysokich kosztów. Trudno ocenić jak to będzie wyglądało dalej, ale zakładam, że z biegiem lat coraz więcej ludzi będzie chciało mieszkać poza stolicą. Nie te koszty.

Demolka

chyba najlepsze inwestycje to inwestycja w nieruchomosci, zobacz na Warszawę. W Warze powstaje teraz wielkie osiedle Miasteczko Wawer, ma byc 1000 nowych mieszkań, bardzo ladne eleganckie apartamenty z widokiem na las, pewnie juz pierwsze mieszkania są sprzedane, bo miejsce jest super, będa mieli wzięcie.

diodak

Myślę, że w każdej dzielnicy można znaleźć fajne miejsce do zamieszkania, kwestia funduszy i samozaparcia. Całe życie mieszkam na Wilanowie i nie zamienię na nic innego. Spokój, cisza a mimo wszystko w kilka minut można dojechać do centrum. Córka też szukała mieszkania dla siebie właśnie tutaj, wychowała się na tej dzielnicy i dalej chce na niej mieszkać to chyba o czymś świadczy. Zleciliśmy w sumie poszukiwania pośrednikowi Eugeniuszowi Jaworskiemu z Re/Max Centrum bo u niej i u nas krucho z czasem, a tak w przeciągu dwóch tygodni udało się znaleźć idealne mieszkanie. Profesjonalista w każdym calu, kompleksowo dba o klienta. Ogólnie w takim czasie znaleźć idealne mieszkanie na Wilanowie to nie lada sztuka. A jemu się udało.

nowakm666

Jeśli okolica ma być fajna, mnie zatłoczona i po prostu możliwa do życia to polecam Włochy. Osiedle Dźwigowa Park. Siostra tam teraz kupiła mieszkanie, czeka na odbiór kluczy, tak więc super. Zwracam równiez uwagę na fajną współpracę z deweloperem

Goss

Dźwigowa Park jest fajnym i praktycznym osiedlem, jak dla mnie. Liczy się to, że właśnie nie jest to masowe budownictwo, a samo osiedle to nie typowe blokowisko, jak się gdzie niegdzie buduje. No i cena za metr kwadratowy jest rozsądna

nelka11

Warszawa to jeden z bardziej zróżnicowanych cenowo rynków nieruchomości w Polsce. Ceny w zależności od dzielnicy oscylują w granicach od około 5 tys zł za 1 m kw, do około 15 tys zł za 1 m kw, dla nieruchomości zlokalizowanych w centrm.

Przekładając to na ceny mieszkań za 50 metrowe mieszkanie w jednej z peryferyjnych dzielnic zapłącilibyśmy 250000 tys zł, podczas gdy w Śródmieściu 650 000 tys zł, czyli dużo więcej. Proponuję sprawdzić jeszcze jak kształtują się średnie ceny nieruchomości w Warszawie w zależności od dzielnic: https://sonarhome.pl/ceny-mieszkan/warszawa

Demolka

Bardzo ladne bloki powstaly na Wawrze, osiedle nazywa sie miasteczko Wawer, deweloper wydaje sie calkiem w porzadku, nie oszczedza na budowie jakos radykalnie, bloki bardzo ladne, mieszkania od tylu maja okna z widokiem na las wiec sa piekne widoki i cicho dookola budynku

nerika

Jest wielki popyt na mieszkania więc deweloperzy podnosza ceny a niektórzy nawet kombinują żeby było mniej za więcej. Dlatego przy odbiorze mieszkania powinien być ktoś kto szczegółowo sprawdzi czy wszystko jest zgodne z umową. W imieniu naszej wspólnoty odbioru bloku dokonał rzedstawiciel firmy per modum która później przejęłą całe osiedle w zarządzanie.

karolina_m

Tak jak widziałam w postach powyżej, wiele osób miało pozytywne opinie o Wilanowie. Bardzo chciałabym znaleźć tam mieszkanie. Jedną z ofert, które widziałam było osiedle Wilania realizowane przez Polnord. Podoba mi się ponieważ jest kameralne i w jednym budynku mieści się tylko 30 mieszkan. Plus dojazd do centrum też chyba nie będzie taki trudny.

Barbarararara

Stacja Kazimierz na Woli jest świetnie zlokalizowana!! Opcja warta rozważenia!

zafascynowana

Siostra kupiła mieszkanie od fabryki domów na Białołęce i sobie chwali, rynek pierwotny oczywiscie z wtórnego raczej bym nie brała i tak dużej oszczędności nie ma bo używane mieszkania wysokie ceny osiągają 

maximm

a ja jak będę kupowała mieszkanie to też się zwrócę do Pani Joanny Lebiedź z agencji nieruchomości przy Lekkiej bo ona zna rynek i ma dobrą rękę do wyszukiwania atrakcyjnych lokali :)

Reniabezhenia
karolina_m napisał:

Tak jak widziałam w postach powyżej, wiele osób miało pozytywne opinie o Wilanowie. Bardzo chciałabym znaleźć tam mieszkanie. Jedną z ofert, które widziałam było osiedle Wilania realizowane przez Polnord. Podoba mi się ponieważ jest kameralne i w jednym budynku mieści się tylko 30 mieszkan. Plus dojazd do centrum też chyba nie będzie taki trudny.

Faktycznie widziałam projekt i jest całkiem, całkiem, muszę przemyśleć czy chcę jeszcze czekać, czy raczej wybrać coś z rynku wtórnego. Wilania zachęca mnie przede wszystkim układem mieszkania. Mówię tu dokładnie o parterze w budynku B4. Po pierwsze wchodząc widzę korytarz i wejścia do pokoi a nie bałagan w salonie, OGROMNA ZALETA!! No i jest garderoba na setki naszych gratow i innych mniej lub b ardziej potrzebnych rzeczy. Kurczę, mamy z mężem ogromny dylemat… A Wy myślicie, że lepiej deweloper czy mieszkanie, które już fizycznie jest?

Dejavu

Mi się bardzo podoba Wilanów ale cenowo bardziej odpowiadają mi takie osiedla jak np Warszawa przy al jerozolimskich, to też bardzo fajna dzielnica 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja