Forum

Projekty - Wizualizacje

Meble i wyposażenie do sklepu

Posty: 501
tajusta30

Planujemy montaż mebli oraz wyposażenia z przeznaczeniem do sklepu wielobranżowego, samoobsługowego. Pytanie gdzie szukac mebli i innych tego typu rozwiąząń. Ktoś już to może wczesniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć - co gdzie i za ile?

Posty: 141
nelka11

Z pewnością nie mogą to być meble takie jakie wykorzystuje się do domu czy mieszkania. Meble sklepowe, to element wystroju, rzecz która przyciąga uwagę. Jest to istotny element mający wpływ na prezentację sprzedawanego towaru. Oznacza to, że powinny być wybrane zgodnie  określoną koncepcją. A fakt, że wyposażenie sklepu kreuje jego wierunek jest znany od dawan. Proponuję jeszcze tutaj doczytać: http://monitorfx.pl/wyposazenie-sklepu-kreuje-jego-wizerunek/ witryna na której kwestie te zostały opisane w trochę bardziej kompleksowy sposób.

Posty: 217
majka100

Moim zdaniem warto zrobić wizualizacje całości. Bardzo to pomaga w określeniu czy dany układ będzie sprzyjał klientom. Jak długo będą spędzać tam czas i tym podobne. Moj brat zamawiał tak whttp://kopikom.com.pl/ wizualizacje ekspozycji na targach. Moim zdaniem świetny sposób na to by nie popełniać mniejszych czy większych błędów w ustawieniu mebli czy ekspozycji towaru. Wiadomo że trzeba zostawić też wolną przestrzeń dla dekoracji. Takie własnie aspekty często też umykają w aranżacji wnętrz sprzedażowych.

Odpowiedz w temacie

Meble i wyposażenie do sklepu

Edytuj wypowiedź

Meble i wyposażenie do sklepu

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.