Forum

Projekty - Mieszkanie

Mieszkanie 43m

dawidziu1

Witam, Mam prośbę, kupuje mieszkanie lecz nie wiem jaki rozkład byłby najlepszy. Czy mógłby ktoś z forumowiczów zaproponować jakieś ciekawe rozwiązanie dla tego typu mieszkania ? Zobacz zdjęcie: http://i.deccoria.strefa.com.pl/files/90883/135808/e381d11c97c8cac36cf5efb7e8260c66.png

jaacesskk

Ofert od deweloperów jest mnóstwo, ale większość z nich w ogóle nie jest interesująca. Deweloper obiecuje gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości wszędzie masz daleko i infrastruktury na osiedlu brak. Są jedynie puste lokale do wynajęcia. Ja nie wierzę deweloperom i nie kupuję kota w worku. Zamawiam raport na homescanner.plTo nowy serwis. Przygotują dla mnie informacje o stanie prawnym nieruchomości i gruntu, infrastrukturze obecnej na osiedlu oraz o planach jej rozbudowy, a także wiele więcej.

Geniusz

Zerknij na ofertę Polnord, maja mieszkania różnych wielkości, sam myślę o dużym mieszkaniu na Woli, ale małe też tam są z tego co widziałam. Właśnie bardzo fajnym rozkładem na projektach zachęcili mnie do siebie, może czymś się zainspirujesz. Zrzuty mieszkań są normalnie dostępne na stronce.

maximm

A mi by takie 43m2 pasowały ale na nowoczesnym osiedlu Atala, najlepiej tym które teraz powstaje przy al Jerozolimskich w Warszawie

Barbarararara
maximm napisał:

A mi by takie 43m2 pasowały ale na nowoczesnym osiedlu Atala, najlepiej tym które teraz powstaje przy al Jerozolimskich w Warszawie

To prawda, nowe osiedla są świetne, tyle ułatwień, windy, wózkownie, garderoby, z tych względów wybraliśmy rynek pierwotny a nie wtorny. Wybor na warszawskim Wilanowie był spory ale padlo na wilanie, na razie odpowiadają ma wszystkie moje upierdliwe ha ha pytania także super

Rais

Ja tam jednak wolę mieszkać w domu prywatnym.

Odpowiedz w temacie

Mieszkanie 43m

Edytuj wypowiedź

Mieszkanie 43m

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja