Forum

Projekty - Dom

Piękne dekoracje, ozdoby, figury, rzeźby z Decolandu :)

agatadekoratorka

Witam serdecznie, niedawno przeprowadzałam remont generalny mojego mieszkania, wykonywałam też prace porządkowe w ogrodzie. Po zakończonym remoncie kupiłam w Decolandzie wiele pięknych przedmiotów do dekoracji domu, do wystroju ogrodu. W ofercie Decolandu znaleźć można: dekoracje, rzeźby, ozdoby, figury, fontanny, służące do dekorowania mieszkań, domów, pałaców, innych wnętrz, ogrodów, parków. Ozdoby z Decolandu świetnie nadają się do wykorzystania w różnych przestrzeniach użytkowych. Zdecydowanie polecam Państwu zakupy w tym sklepie, zwłaszcza dekoratorom, plastykom, architektom, artystom, a także wszystkim innym osobom, które cenią piękno. Sklep Decoland - http://www.decoland.pl/ oferuje bogaty i bardzo duży wybór wspaniałych, niezwykle atrakcyjnych i zachwycających figur dekoracyjnych do: wnętrz, budynków mieszkalnych, ogrodów, terenów rekreacyjnych. W ofercie sklepu znajdują się: 1). Figury z: betonu, gipsu, tworzywa; 2). Fontanny; 3). Wazony; 4). Kwietniki; 5). Figury reklamowe; 6). Figury ogrodowe; 7). Figury zwierząt; 8). Popiersia; 9). Meble ogrodowe; 10). Balustrady, kolumny; 11). Sztukaterie; 12) Prezenty i upominki. Polecam gorąco, Agata z Wrocławia.

Niki_1974

Witam serdecznie, właśnie szukałam jakiegoś prezentu na walentynki dla kochanej osoby, i weszłam na stronę sklepu. I znalazłam parę pięknych aniołków, mam nadzieję, że się mojemu spodoba:) Planuję też remont łazienki latem i już na oku mam parę ładnych rzeczy do wystroju, moja łazienka ma być w egipskim nastroju:). Jak łazienka będzie wykończona wkleję parę zdjęć. Co powiecie na tego aniołka czy mojemu się spodoba? proszę o opinie bo żadny prezent inny nie przychodzi mi do głowy, no i kolacja oczywiście ze świecami:) http://www.decoland.pl/betonowe/dwa-aniolki-1 Pozdrawiam Nikola

angelus

Przepychu nie lubię, więc staram się nie kupować zbyt wielu rzeczy do dekoracji. Jak już to staram się kupić coś takiego, co będzie także spełniało funkcję użytkową - chodzi mi o naczynia, mebelki, ogólnie to tego typu rzeczy. Lubię wchodzić na stronę myin.pl, bo maja tam bardzo dużo rzeczy w tym stylu. Ostatnio spodobały mi się bardzo takie kolorowe kubki i filiżanki - kupiłam kilka żeby rozweselić moja ponura kuchnię. Bardzo fajnie się komponują z takimi prostymi mebelkami.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja