Forum

Projekty - Mieszkanie

Pośrednik kredytowy do kopna mieszkania w Krakowie

Posty: 130
BartekBarti

Potrzebny mi jakiś dobry pośrednik kredytowy w Krakowie bo właśnie mam zamiar kupić mieszkanie - czy ktoś może korzystał z usług pośrednika kredytowego na http://kredytkrakow.pl/kredyty-w-krakowie-ogolnie/posrednik-kredytowy-w-krakowie/ - jeśli tak to bardzo proszę o jakieś opinie, które pozwolą mi w miare szybko nawiązać współpracę.

Posty: 1084
andziks

Akurat my wniosek składaliśmy przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Całkowicie odradzam szukanie ofert byle gdzie - lepiej mieć porównanych kilka propozycji i na tej podstawie wybierać, bo w przeciwnym wypadku można rzeczywiście wtopić sporą kasę. Po co pytam?

Posty: 118
petuniaxx

Byle Cię nie namydli na kredyt w obcej walucie :-p Mnie akurat studia i rodzice nauczyli, aby unikać kredytów! Uważam, że lepiej czasami poczekać i zaoszczędzić jakąś sumę, by nie brać pożyczek, kredytów... Nie wiem dlaczego tyle ludzi decyduje się na kredyt tak pochopnie i bez większych przemyśleń. Moi znajomi dorobili się fortuny posiadając takie http://www.kremlinrexson-sames.pl/pl/poland/products/ssfamille/133-dozowanie_mechaniczne.html#products_list! Bardzo ich szanuję i podziwiam, ponieważ wiem jak ciężko pracowali na sukces.

Posty: 42
osowianka

No tak z "frankiem" to jakaś porażka. Mam znajomych co ledwo koniec z końcem przez niego wiążą! No ale podejmowali tę ryzykowną decyzję razem i do nikogo nie mogą mieć pretensji. Warto może taką decyzję na lata dobrze skonsultować np. na http://www.hipoteczny-kredyt.info by nie żałować swojej decyzji.

Posty: 1084
andziks

Trzymajcie namiary - http://www.dominium.pl/pl/inwestycje/szczegoly/lista/2385/zielony-most-bud-a Ale tutaj mowa o tej inwestycji, a formalności związane ze środkami na zakup macie już na spokojnie do ogarnięcia. A pamiętajmy o tym, że w ostatnim czasie stawki mocno się zmieniły na plus.

Odpowiedz w temacie

Pośrednik kredytowy do kopna mieszkania w Krakowie

Edytuj wypowiedź

Pośrednik kredytowy do kopna mieszkania w Krakowie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.