Forum

Projekty - Dom

Projekt domu weselnego

Posty: 2
asia7010

Szukam stron internetowych gdzie można znależc projekty domów weselnych ,sali konferencyjnych,restauracji.

Posty: 2
asia7010

Oczywiście że chciałabym aby mój dom weselny był inny od wszystkich ,dlatego szykam kilku ogólnych projektów a móc przedstawić je mojemu architektowi i wspólnie opracować coś super oryginalnego +

Posty: 10
grupajezierski

zapraszam na naszą stronę www.studiofinishes.pl projektowaliśmy już kilka domów weselnych: m. in. - Sala Bankietowa Pod Skałką - Rogożnik, http://www.jezierskifarby.pl/b,18,farby,sala_bankietowa_pod_skalka_rogoznik.html Dom Weselny Jabłonka, Sala Weselna w motelu Dukat w Czarnym Dunajcu - dobór sztukaterii Sala Parkowa w Domu Weselnym w Skawinie, www.dworek-skawinski.pl Sala Weselna w Motelu Aleksandrus - Frydman, http://www.aleksandrus.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1385,galeria,ant.html Sala Weselna w Osadzie Kamienica w Kamienicy Projekt domu weselnego musi być każdorazowo inny, musi być wyjątkowy, aby Młoda Para i goście weselni czuli się dobrze i ... wyjątkowo. Sala musi wzbudzać zainteresowanie musi być inna od wszystkich, które są na danym terenie. Gwarantuje to wówczas sukces i powodzenie. Zapraszam do współpracy.

Posty: 3
archbartek

jeśli wciąż Pani szuka projektanta polecamy naszą firmę. Polecamy swoje usługi we Wrocławiu, na Dolnym i Górnym Śląsku . Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego inwestora. Nasza praca polega na zrozumieniu potrzeb inwestora i zaproponowaniu mu najlepszych rozwiązań. Architektura to nasza pasja. Polecamy współprace! b2 architekci Bartek Boratyn biuro@b2architekci.pl 604 559 533

Posty: 1
LukaszS

Aby poprawnie zaprojektować dom weselny konieczne jest doświadczenie w tego typu pracach projektowych. Nasza firma zaprojektowała już kilka domów weselnych oraz kilkadziesiąt innych budynków komercyjnych. Można skorzystać z gotowego projektu lub nabrać inspiracji na projekt indywidualny, które również wykonujemy. Zainteresowanych zapraszam na stronę http://www.kbprojekt.pl/lista.php?styp=319

Posty: 152
billie

Najlepiej byłoby się udać do jakichś profesjonalnych biur projektowych, którzy zaprojektowaliby Ci wnętrze. Bardzo ładne projekty widziałam ostatnio na stronie firmy n-design.pl. Napisz do nich, podejrzewam, że zrobią Ci bardzo fajny projekt wnętrza domu weselnego :) Ja bym nie robiła tego na własną rękę.

Posty: 413
simply

O widzę, że już pani poradzono jaka firma będzie najlepsza, która zaprojektuje dom weselny. Szczególnie przychyliłabym się do tego, żeby skorzystać z usług n-desing. Bo pracują tam naprawdę świetni fachowcy i ceny projektów są bardzo przystępne. Bo koszt projektu dostosowany jest do każdego klienta indywidualnie;)

Posty: 385
pawlaczuk

a moze warto samemu spróbować swoich sił u mnie mąż sam projektował dom za pomocą systemu ArCADia BIM można dzięki niemu kompleksowo stworzyć model budynku i to na włąsna rękę.

Posty: 3
Ilyushin

Mąż inżynier? Arcadia BIM to program dla profesjonalistów. Trzeba posiadać trochę specjalistycznej wiedzy, żeby go obsługiwać :) Niemniej, to całkiem fajna aplikacja, łatwa obsługa, łączenie branż, umożliwia o dostosowanie parametrów do rozporządzeń i norm itd.

Posty: 1
Ewa123456

Patrzyłas tutaj: https://projekty.muratordom.pl/kolekcja_projekty-domow-weselno-bankietowych-i-zajazdow,87.htm

Posty: 12
Olaf5

Warto zapoznać się z ofertą http://designoff.com.pl/ Konkretny wykonawca. Profesjonalizm w swojej klasie.

Odpowiedz w temacie

Projekt domu weselnego

Edytuj wypowiedź

Projekt domu weselnego

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.