Forum

Projekty - Wizualizacje

prośba o pomoc w urzadzeniu pokoju dla synka

AgaKa

Witam serdecznie, jako, że jestem kompletnym beztalenciem jeśli chodzi o aranżację wnętrz, zwracam sie z prośbą o pomoc tutaj. Planujemy z mężem zrobic synkowi pokój. Meble muszą zostać te, które mamy. Chciałabym sie pozbyć tylko łóżka ale nie mam gdzie go wstawić wiec też chyba musi zostać, za to muszę dostawić synkowi łóżeczko o wymiarach 120x90. Ponad to pokój ma jak dla mnie kiepski układ, zupełnie dla mnie nieustawny. Bardzo proszę o sugestie na temat ustawienia poszczególnych elementów. Dodam tylko, że bardzo bym chciała aby znalazł sie tam też kącik do zabawy. Kolory ścian już mamy wybrane. Z racji tego, ze meble są z BRW w kolorystyce z niebieskim... Biurko: MAŁGOŚKA-D-7/12 Szafa: MAŁGOŚKA-A-SZAFA 20/8 Nadstawka: MAŁGOŚKA-E-11/12 Regał: MAŁGOŚKA-B-REG 20/6 ... ściany będą w kolorach: ta z łóżkiem i szafą - na górze błękit na dole zielony + naklejki ze zwierzątkami z oknem i biurkiem - żółte Co o tym myślicie? Czy tak będzie dobrze? Moze mi ktoś pomoze? Oto układ pokoju: http://deccoria.pl/galeria,id,110688.html?utw=1

Lucyna76

A może fajne lampi dzięciece takie jak samochodziki, ksieżyce itp.. widziałam fajnie na Cleoni.pl ;)

charlotte1991

Ja miałam problem z urządzeniem pokoju dla córek ale trafiłam na http://zbudujmyto.pl/ i po jutrze mam zamiar siąść by coś zaprojektować. Myślę, że dzięki temu będzie mi dużo łatwiej. Nawet myślałam o zatrudnieniu projektanta na szczęście w porę się opamiętałam.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja