Forum

Przepisy prawne - Urzędy

Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy?

Posty: 4
am865

Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy? Zbadaj stan prawny zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Przed zakupem mieszkania sprawdź księgę wieczystą. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Niestety coraz częściej spotkać można nieuczciwych ludzi, którzy podają w ofercie nieprawdziwe informacje o nieruchomości. Dlatego każdą nieruchomość należy przed zakupem sprawdzić. Najistotniejszym dokumentem dla każdej nieruchomości (niezależnie czy jest to mieszkanie, lokal użytkowy czy grunt) jest księga wieczysta. Księgę wieczystą dla każdej nieruchomości możecie sprawdzić na http://przyjaznenieruchomosci.pl To tam znajdują się najważniejsze informacje o nieruchomości.

Posty: 4
am865

Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy? Zbadaj stan prawny zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Przed zakupem mieszkania sprawdź księgę wieczystą. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Niestety coraz częściej spotkać można nieuczciwych ludzi, którzy podają w ofercie nieprawdziwe informacje o nieruchomości. Dlatego każdą nieruchomość należy przed zakupem sprawdzić. Najważniejszym dokumentem dla każdej nieruchomości (niezależnie czy jest to mieszkanie, lokal użytkowy czy grunt) jest księga wieczysta. Księgę wieczystą dla każdej nieruchomości możecie sprawdzić na http://przyjaznenieruchomosci.pl To tam znajdują się najważniejsze dane o nieruchomości.

Posty: 7
aerobot1

Dzięki, przyda się ;)

Posty: 84
syla5

Tutaj http://www.bliskiebemowo.com/pl/mieszkania/lokale-uslugowe.html bez problemu można kupić lokal pod działalność. Trzeba się jednak spieszyć, bo niewiele zostało. Miejsce świetne, inwestycja nowa, więc jest to idealne miejsce na swój biznes. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. 

Odpowiedz w temacie

Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy?

Edytuj wypowiedź

Chcesz kupić mieszkanie lub lokal użytkowy?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.