Forum

Przepisy prawne - Spółdzielnie

magdalenabl

Sądzę, że dobrym wyborem będą okna z montażem warszawa: https://medrus.pl/ . Warto zainteresować się ofertą firmy Medrus. Do wyboru mamy kilka rodzajów okien PCV oraz aluminiowych.

summersun

Hej, na pewno tez bardzo dobrej jakości okna są firmy Drutex ;) Bardzo polecam zwłaszcza okna PVC, które sama mam. Polecam tez rolety.

matski

Nawet najlepsze jakościowo okna warto przyozdobić. Ja swoje przyozdobiłem firanami, zasłonami i roletami od studia dekoracji okiennych Evoart. Polecam bo mają wiele ciekawych propozycji.

krysia66
summersun napisał:

Hej, na pewno tez bardzo dobrej jakości okna są firmy Drutex ;) Bardzo polecam zwłaszcza okna PVC, które sama mam. Polecam tez rolety.

Tez ostatecznie wybralismy okna Drutex, solidenie wykonane, odpowiednie parametry spełniające surowe unijne normy no i spory wybó nie tylko w oknach pvc, choc te zamawialismy z racji prostej pielegnacji i czyszczenia. Cena tez atrakcyjna 

sensisylwia
felini napisał:

Wiesz co mieliśmy podobny problem jednak było to dla nas niedorzeczne, ponieważ mamy mieszkanie na własność zatem możemy wymien ić na jakie chcemy. Okej rozumiem jakby chodziło np. o kamienicę, która należy do rejestru zabytków wtedy wiadomo jej stylistyki zmieniać nie można ale nasze mieszkanie mieści się w bloku na typowm polskim blokowisku z lat 50-tych ubiegłego wieku. Zamieniliśmy stare okna na nowe z PCV firmy Oknoplast i wybraliśmy brązową oklienę drewnopodobną. Nikt nam kary nie dał, już 3 lata więc raczej juz nic nie będzie. Okna musieliśmy zmienić, tamte nie izolowały już totalnie, a mieszkamy na najwyższym piętrze więc trochę wiało. Teraz wszystko jest elegancko, ciepło i cicho w mieszkaniu.

Wspólczuję. Dlatego dobrze, że jednak zdecydowaliśmy się na budowę domu i jesteśmy niezależni. Co do okien to nie bez powodu cytuję Ciebie felini. Mam okna tego samego producenta co Ty. Oknoplast ma dobrą ofertę i można załapać się na niezłe rabaty. My mamy okna 3-szybowe winergetic. 

Tarpa

My w pracy mamy stare drewniane to masakra jest z nimi. Słychać wiatr normalnie z dworu, zero izolacyjnoci termicznej i akustycznej. W moich energooszczędnych oknach PCV nie ma takiego problemu. Są mega szczelne.

ewcia87

Jeśli szukasz okien dachowych polecam tą firmę https://dakea.pl/produkty/wylazy-dachowe/ W jej ofercie znajdziesz szeroki wybór okien oraz akcesoria dla profesjonalistów. Z tego co widziałam ceny są bardzo przystępne.

jerzyna123

Ja bym się poddała i wybrała po prostu dobrej jakości okna :) Sama mogę polecić okna firmy budvar łódź :)

Odpowiedz w temacie

Okna

Edytuj wypowiedź

Okna

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja