Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Deccoriowa 'wish lista'

Deccoriowa wishlista

elli7v7

Ja również proszę o przywrócenie pokazu slajdów,nie da się bez tej funkcji oglądać tyle zdjęć,pozdrawiam.

JadziaM

Podpisuję się i ja pod tym co napisała Alicja i inne koleżanki w sprawie opcji slajdów.

bogdaka

Ja podobnie, jak moje poprzedniczki proszę o przywrócenie możliwości oglądania zdjęć na wcześniejszej zasadzie.

summertime

Widac duzo osob z tego korzysta.... Chcialam podziekowac za odpowiedz na temat nowosci. Plany sa super, juz nie moge sie doczekac zmian.

BarbaraMachalska

Kochani, ponieważ na stare rozwiązanie wygasła licencja, szukamy teraz nowego. Kiedy takie znajdziemy zostanie wprowadzone na emisję :)

latarnia1

Ludzie piszą a redakcja doccori ma w przysłowiowym nosie włączenie na nowo funkcji szybkiego oglądania zdjęć. Proszę o odpowiedź kiedy???????????????????????????????????????????????

BarbaraMachalska

Tak, jak napisałam. Kiedy znajdziemy optymalne rozwiązanie, zostanie wprowadzone. Przypomnę, że na stare rozwiązanie wygasła licencja i nie możemy go już stosować. Pozdrawiam Barbara

summertime

Zauwazylam ze ostatnio nie zwarzacie uwagi na bandwidth. Reklamy-filmy same sie wlaczaja, i duzo zdjec o duzej rozdzielczosci sie laduje, i to wszystko spowalnia komputery. Juz nie mowiac o tym ze jak ktos jest w publicznym miejscu to wlacza sie audio. Filmy i reklamy zabieraja tez duzo internetu kiedy ktos uzywa internet na telefonie.

BarbaraMachalska

Dziękujemy, za zwrócenie uwagi. Filmy z opcją autoplaya pojawiły się w kilku ostatnich artykułach. Obiecujemy, że przy kolejnych tekstach, jeżeli będą się w ich pojawiały filmy (sporadycznie), funkcja ta będzie wyłączona. Użytkownik sam zdecyduje,czy chce obejrzeć filmik. Pozdrawiam ciepło, Barbara

adzia75

A ja poproszę przy okazji zmian jesiennych o zmianę w kwestii dodawania wielu komentarzy ,a mianowicie,kiedy ktoś wstawi obszerną galerię i chcę wstawić komentarz prawie pod każdym zdjęciem ,to po mniej więcej 5-7 wyskakuje komunikat "nie możesz dodać komentarza" lub "niepoprawne dane" czy coś w tym stylu ,irytujące ,dlaczego nie mogę napisać 10 czy 20 komentarzy ? i dlaczego niepoprawne dane?? :tongue: czy w komentarzach mogłybyśmy też korzystać z emotikonek?

BarbaraMachalska

Dziękuję za sugestię. Może uda się zrobić z tym coś wcześniej :)

summertime

Z ciekawoscia czekam na zmiany. Juz w sumie wrzesien i nie wiem czy cos sie przedluza czy wrzesien to jeszcze nie jesien ;) Pozdrawiam

BarbaraMachalska

Kochani, wrześniowa niespodzianka: pokaz slajdów został przywrócony :) Na nową odsłonę serwisu będziemy musieli jeszcze chwil poczekać. Pozdrawiam serdecznie.

maniamadej

Co powiecie na piękną monstere od https://plantsandpots.com, albo mozę skrzydłokwiat? Uwielbiam te rośliny,a te doniczki ręcznie malowane...są super

maniamadej

Na swoją listę koniecznie musisz wrzucić kwiaty od https://plantsandpots.com, ja uwielbiam te rośliny od nich, zapakowane na najwyższym poziomie ponad to rośliny i doniczki są pięknę.

Odpowiedz w temacie

Deccoriowa wishlista

Edytuj wypowiedź

Deccoriowa wishlista

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja