Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

JAK DODAĆ AWATAR?

agnieszkasliwinska

Po zalogowaniu na konto przechodzimy na swój profil. Po prawej stronie znajduje się przycisk "edytuj profil". Po kliknięciu w niego trafiamy na stronę ze swoimi danymi. Obok awatara znajduje się przycisk "przegladaj". Należy na niego kliknąć, wybrać ze swojego komputera zdjęcie które chcemy umieścić a następnie klikamy otwórz. Po załadowaniu zdjęcia zapisujemy zmiany klikając w przycisk "zapisz" znajdujący się na samym dole.

niuniab

Robię dokładnie tak jak jest napisane, po kliknięciu "zapisz" nic się nie zmienia i nadal nie mam awatara, jak to zmienić ?

Rybka54

Problem wciaz istnieje ....i to nie tylko u mnie ....tez wszystko robie tak jak wyzej opisane i ...nic!!!

naszegniazdko

Ja również próbuję dodać zdjęcie profilowe, i jakby coś nagle przerywa i nic się nie dodaje. Z dodawaniem fotek do galerii nie ma żadnego problemu.

anna2504

czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie? Opisany sposób NIE DZIAŁA!

kejtyk

Ja co jakiś czas próbuje i dalej nie mogę dodać.WKURZAJĄCE TO!!

baltazar
agnieszkasliwinska napisał:

Po zalogowaniu na konto przechodzimy na swój profil. Po prawej stronie znajduje się przycisk "edytuj profil". Po kliknięciu w niego trafiamy na stronę ze swoimi danymi. Obok awatara znajduje się przycisk "przegladaj". Należy na niego kliknąć, wybrać ze swojego komputera zdjęcie które chcemy umieścić a następnie klikamy otwórz. Po załadowaniu zdjęcia zapisujemy zmiany klikając w przycisk "zapisz" znajdujący się na samym dole.

Aleksandra_

Niestety również mam problem z dodaniem awataru, jak go dodac? Również zapisuję i nic. Zakładając swój profil niechcacy zamiast opisu zapisałam sama sobie komentarz-jak mam go zlikwidować? Bardzo prosze o radę. Pozdrawiam

coffeinka

Ja również próbuję dodać avatar .... od paru dni i nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy jest tu moderator Halo!

edit13

Temat bumerang - działając wg. podanego schematu mój awatar nie pojawia sie pomimo zewnętrznych oznak ....ładujacej sie skali dodania zdjęcia....prosze o pomoc

duza1

Ja mam problem ze zmianą awatara jakieś pół roku i też nikt nie odpowiada na moje zapytanie. Proszę o pomoc.

droga_na_polnoc

Udało mi się wstawić zdjęcie jako awatar - zmniejszyłam plik i zapisałam go jako mapę bitową. Zamiast .jpg wstawiłam plik .bmp i gotowe :)

aromaja

Witam ja również mam problem z dodaniem awatara- kompletne zero:(((( czy ktoś ma podp??? tej powyżej nie zrobię , bo nie znam sie na zamianach plików , obrazów:(

idanka

Ja od jakiegoś czasu również pragnę zmienić awatar, wszystko robię jak trzeba i dalej nic, czy jest na to jakaś dobra rada....POMOCY:(

Donia72

W dalszym ciągu jest problem ze zmianą awatara.

Donia72

Witam. Mam problem ze zmianą avatara. Pod moim zdjęciem nie ma napisu"przeglądaj" tylko jakiś znak z X. Bardzo proszę o odpowiedź co jest grane. Pozdrawiam.

Odpowiedz w temacie

JAK DODAĆ AWATAR?

Edytuj wypowiedź

JAK DODAĆ AWATAR?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja