Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

JAK DODAĆ GALERIĘ?

agnieszkasliwinska

Aby dodawać galerie na Deccorii trzeba się zarejestrować. Po zalogowaniu na konto klikamy w ikonkę "dodaj galerię" która znajduje się w górnym menu strony. Następnie wypełniamy formularz dotyczący galerii czyli nazwa, opis, wybieramy kategorię, oraz wpisujemy tagi ułatwiające jej późniejsze wyszukiwanie. Klikając "dalej" przechodzimy do odsłony gdzie można załączać poszczególne zdjęcia.

MonikaWr

Witam:) Instrukcja jest czytelna. Mimo to mam od pewnego czasu problem z dodawanie galerii:( Nie wiem co się dzieje i nie wiem, do kogo zgłosić się z tym problemem..

KaQ

Mam podobny problem jak moja poprzedniczka. Nie dam rady dodawać nowych galerii ani zmieniać awatara. Pojawia się błąd i tak w kółko. Co zrobić? Czy problem tkwi po mojej stronie, czy to serwis jest przyczyną tej sytuacji?

Donia72

Witam:) Dlaczego nie można dodać galerii? Próbowałam tyle razy i nic........Wychodzi mi cały czas brak materiałów w galerii. Nigdy nie miałam z tym problemów...... Proszę o radę.

zetes

Aby dodać galerię musisz potwierdzić adres email. ale jak?

dariaangel

dodaje galerie i jest ona w mojej galerii ,ale nie pokazuje sie na stronie glownej dlaczego??? , pierwszy raz mam taki problem

bogutka

To prawda , ja również nie mogę dodać galerii, a redakcja jakoś nie kwapi się z odpowiedzią na pytania internautów. Ani na moje, ani, jak widzę wcześniejsze.....????????

chuda_81

witam mam problem tak jak inni pomóżcie!!! jestem zalogowana ale nie moge dodać zdjęć! dlaczego?? Wszystko wypełniam gdzie gwiazdka a zdjęć nie moge dodać poszę napiszcie jak mam to zrobić!!!!!! :(((((

Margret

Szkoda,jestem rozczarowana ta strona.Nie moge tez dodac galerii. Chyba sobie odpuszcze zagladanie na ta strone.

frezja56

mam ten sam problem;dziwne,ze nikt nie odpowiada ???

monika765

Witam. Dlaczego nie mogę dodać do galerii więcej zdjęć ,zapisują się tylko dwa i cały czas te same?

monika765
monika765 napisał:

Witam. Dlaczego nie mogę dodać do galerii więcej zdjęć ,zapisują się tylko dwa i cały czas te same?

monika765
KaQ napisał:

Mam podobny problem jak moja poprzedniczka. Nie dam rady dodawać nowych galerii ani zmieniać awatara. Pojawia się błąd i tak w kółko. Co zrobić? Czy problem tkwi po mojej stronie, czy to serwis jest przyczyną tej sytuacji?

Ines75

Witam i o rade pytam poniewaz i ja juz od dawna mam ten sam problem, Galeria nowa sie utworzy ale bez fotek.Co robic ..dajcie nam znac Moderatorki lub Admini

harikushii

Miałam ten sam problem, ale już wiem dlaczego tak jest. Zdjęcia są po prostu za duże, i trzeba zmniejszyć ich rozmiar ; ))

roska

Mam problem z resztą jak widzę tak jak większość z Was. Nie mogę dodać zdjęć do galerii. Co mam zrobić?

Joanna628
Donia72 napisał:

Witam:) Dlaczego nie można dodać galerii? Próbowałam tyle razy i nic........Wychodzi mi cały czas brak materiałów w galerii. Nigdy nie miałam z tym problemów...... Proszę o radę.

Dokładnie mam ten sam problem,ale widzę, że pomimo tylu apeli o pomoc nikt nie kwapi się, aby nam pomóc.

julmik12

Help, ja też w tym temacie....

gwyneth1975
agnieszkasliwinska napisał:

Aby dodawać galerie na Deccorii trzeba się zarejestrować. Po zalogowaniu na konto klikamy w ikonkę "dodaj galerię" która znajduje się w górnym menu strony. Następnie wypełniamy formularz dotyczący galerii czyli nazwa, opis, wybieramy kategorię, oraz wpisujemy tagi ułatwiające jej późniejsze wyszukiwanie. Klikając "dalej" przechodzimy do odsłony gdzie można załączać poszczególne zdjęcia.

instrukcja niby czytelna, zawsze tak dodawałam fotki, ale od wczoraj nie mogę, czy jest jakiś problem na deccori?

gwyneth1975
julmik12 napisał:

Help, ja też w tym temacie....

ja też mam ten problem, kto pomoże?????

Odpowiedz w temacie

JAK DODAĆ GALERIĘ?

Edytuj wypowiedź

JAK DODAĆ GALERIĘ?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja