Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Nowa wersja serwisu Deccoria.pl

Już jest - nowa Deccoria!

BarbaraMachalska

Czekaliśmy na to bardzo długo i wreszcie ta chwila nadeszła. Oddajemy w Wasze ręce nową wersję naszego serwisu - z odświeżoną szatą graficzną i poszerzoną o nowe funkcjonalności.

Jakie zmiany czekają na Was w nowej Deccoria.pl?

Po pierwsze, nasz serwis doczekał się WERSJI RESPONSYWNEJ. Oznacza to, że niezależnie od tego, na jakim urządzeniu będziecie przeglądać Deccorię (laptopie, tablecie czy telefonie), będzie ona w pełni dostosowana do rozmiarów tego urządzenia. Dzięki temu z łatwością dodacie teraz swoje zdjęcia z telefonu!

Czego jeszcze możecie się spodziewać?
Wiele razy prosiliście o zmiany ułatwiające przeglądanie zdjęć. I oto jest: WERSJA NOWOCZESNA ODSŁONY ZDJĘCIA! Jeżeli jednak przyzwyczailiście się do klasycznej wersji odsłony zdjęcia, z łatwością do niej powrócicie :)

Kolejna nowość to: umożliwienie tworzenia inspiracji - teraz będziecie mogli zapisywać swoje ulubione zdjęcia. Jeżeli spodobało Wam się jakieś zdjęcie, wystarczy dodać je do inspiracji (możecie ich tworzyć nieograniczoną ilość). Teraz swoje ulubione zdjęcia będziecie mieć w jednym miejscu :)

A jeżeli jakieś zdjęcie wyjątkowo Wam się spodoba, wyróżnicie je za pomocą opcji „Podoba mi się”.

Ponadto dzięki możliwości umieszczania pinezek na zdjęciach pochwalicie się, gdzie kupiliście te piekne firanki czy meble na taras. Ale to nie wszystko, do nowości należy również możliwość umieszczania filmów wideo z serwisu YouTube oraz rozróżnienie kont prywatnych i firmowych. Natomiast nowa wyszukiwarka, przeszuka serwis, aż w dziewięciu  kategoriach.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam również do gustu oświeżony wygląd profilu Użytkownika (w tym powiększone avatary oraz możliwość dodawania dużego zdjęcia głównego).

To tylko część tych NAJWAŻNIEJSZYCH zmian, które dla Was wprowadziliśmy. O kolejnych poinformujemy niebawem.

adzia75

Jestem na etapie sprawdzania próbowania ,ale...

pierwsze co się rzuca w oczy to narzucające się wszędobylskie reklamy.Piszę komentarz,chcę go zobaczyć ,ale nie mogę ,gdyż pierw wyskakuje ponownie zdjecie które komentowałam,nie wiem po co ,a potem "inne w tej kategorii" które musze zwijać żeby zobaczyć czy wskoczył mój komentarz.Jeśli chcę skorzystać z funkcji "podoba mi się" ,to klikam z 6 razy ,za 6 zazwyczaj wskoczy moja ocena :/

wszędzie reklamy ,dookoła zdjęć w galeriach ,rozprasza to niesamowicie ,wszystko mryga ,wymaga zwijania,rozwijania ..odechciewa się oglądaćniestety ja oceniam zmiany na niekorzyść,a na prawdę byłam dobrej myśli i pozytywnie nastawiona :(

summertime

I dla mnie reklamy ( i ich umiejscowienie i wielkosc)  to najwiekszy minus. Nie tylko platne reklamy ale Wasze reklamy do innych artykulow i miejsc w serwisie. Wezmy np pierwsza strone. Tam wiecej miejsca poswieconego jest artykulom niz ostatnim galeriom. A gdzie ludzie najczesciej zagladaja, gdzie jest najwiecej komentarzy?  Wydaje mi sie ze wiekszosc uzytkownikow zaglada do galerii i komentuje w galeriach.  Moze sie myle. 

Podobnie widok galerii (po srodku avatar i ruszajace sie tlo) nie wyglada bardzo atrakcyjnie.  Avator przeszkadza, zle umiejscowienie. A ruszajace sie zdjecie pogarsza widok okladki galerii bo nie kazde zdjecie jest ladnie zrobione/w ladnych kolorach, i efekt pogarsza widok. Miniaturki sa za male a reklamy za duze. Pod tym wzgledem mobile wersja jest ladniejsza niz browser. 

Lubie duzo zmian typu pinezki, dodanie do inspiracji.  Szkoda ze tak pozno. Z 5 lat temu kiedy na porzadku dziennym przybywalo po kilka ladnych galerii ale nie bylo tych opcji zeby sobie cos zapamietac w ten sposob.  Czy macie jakis plan na to zeby wiecej uzytkownikow przyciagnac ktorzy maja ladne wnetrza?

Dodawanie filmow z listy youtube jest zbyt skomplikowane. Nie mozna po prostu dodac linka zeby pojawialo sie wideo?

Nie wiem jak dzialaja powiadomienia, nie dostawalam wystarczajaco duzo komentarzy ostatnio zeby wiedziec, ale mam nadzieje ze nie beda przychodzic kolejne powiadomienia  do zdjec do ktorych juz mam powiadomienia na ktore nie kliknelam. 

Lubie zmiany, ale zdecydowanie mysle ze trzeba lekko ulepszyc obecna wersje. 

BarbaraMachalska

Dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia.

Przebudowanie tak dużego serwisu jest sporym wyzwaniem technologicznym. Wciąż trwają drobne prace naprawcze, na bieżąco wprowadzamy niewielkie poprawki, dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli natkniecie się na jakieś nieprawidłowości.

Odpowiadająć na wasze komentarze:

- Niedziałające "podoba mi się" - błąd został naprawiony

- Na stronie głównej większy obszar zajmują aranżacje naszych Użytkowników. Zamiast 4 artykulów pojawia sie ich teraz 6, zmiany wprowadziliśmy na prosbę naszych Uzytkowników.

- summertime ciszymy się nizmiernie, że podobają Ci się pinezki i inspiracje :) Jeżeli masz problem z dodaniem playlisty z yt napisz do mnie w wiadomości prywatnej, wyjaśnimy dokładnie, jak to zrobić, zachęcam również do obejzenia filiku instruktażowego:

https://deccoria.pl/filmy/dodawanie-playlisty-w-deccoria-pl-24

- odnośnie powiadomień - wprowadzone zostało grupowanie, więc przypadek, któryopisujesz nie będzie wystepował

Pozdrawiam serdecznie/ Basia

Użytkownik deccoria

Świetnie, że jest wersja responsywna. W każdej wolnej chwili przeglądam galerie na telefonie.

Załącznik
BarbaraMachalska

Drodzy,

dziś w serwisie, na Waszą prośbę pojwiła się możliwość przeglądania zdjęć w trybie "slideshow" - dawny pokaz slajdów.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.

basia_p

Witam,byc moze to ze jestem chora powoduje moje rozdrażnienie funkcjonowaniem portalu, ale tak nie powinno byc na portalu gdzie każdy szuka piekna i fajnego relaksu
moje uwagi:
kiedy przewijam zdjęcia suwaczkiem w prawo automatycznie niestety nie przewijają sie wraz z nimi komentarze tylko zostaja z poprzedniego zdjęcia, co powoduje ze moj nowy komentarz trafia nie pod wlasciwe zdjecie. zauważyłam ze zdażyło sie to tez innym osobom odwiedzajacym moje galerie. a wiec to problem nie tylko u mnie. aby odczytać wlasciwe komentarze pod wlasciwym zdjeciem, albo dodac komentarz pod wlasciwym zdjeciem, trzeba odswiezyc cala storne!

2ga sprawa: kiedy pod zdjeciem w swojej galerii chce przeczytac komentarze , natychmiast wysuwa mi sie propozycja innych galerii ktora zasłania wpisy tekstowe, propozycja innych galerii powinna byc tylko pod ostatnim zdjeciem albo nawet ciut za nim nie wiem gdzie ale tak aby nie utrudniala odczytywania wpisow

caly uklad strony powinien chyba wygladac inaczej, bo piszac komentarze nalezaloby w ogole mniec opisywane zdjecie przed oczami, przynajmniej czesc tego zdjecia, kiedy Patrze na zdjecie i chce cos pod nim napisac to nie interesuje mnie w tej chwili nic poza tym, informacje o innych galeriach uzytkownika lub informacje jak stworzyc aranzacje moga byc gdzies nizej duzo nizej pod komentarzami, w ogole komentarze powinny byc odpowiednio z prawej pod zdjeciem od razu.

tyle na dzis, ale nie wykluczone ze jak mi sie cos jeszcze przypomni to bede Panstwa dalej nekac z propozycjami zmian. dziekuje za uwage

ola_k

Dziękujemy za zgłoszenie. Analizujemy je razm z naszymi programistami. 

pozdrawiam

OlaMal

Witam Pani Basiu.

Dziękuje pieknie za wizytę i ocene.

Pozdrawiam Ola

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja