Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Deccoriowa 'wish lista'

Koszmar wylogowywania...

nowa_A

Droga Redakcjo. Deccoria to lubiany przeze mnie portal i dlatego z żalem muszę napisać ,że tracę cierpliwość( i nie tylko ja) w związku z nadspodziewanie szybkim czasem , w którym użytkownik(ciągle obecny, ciągle aktywny!) traci możliwość kontaktu ze stroną. W trakcie rozmowy, pisania komentarza, odpisywania na wiadomość zostaję wylogowana i wszystko co napisałam ginie bezpowrotnie.Przecież to portal społecznościowy, nie tajna baza; skąd te nadzwyczajne środki ? Rozmawiamy tu, niejednokrotnie posługując się przykładami. Wystarczy chwila , a znaleziony w końcu właściwy link nie da się już wmontować i wysłać bo JESTEM WYLOGOWANA! Dłużej pisana wiadomość w poczcie podobnie (właśnie to mnie spotkało kilka chwil temu). Ileż można się tak bawić? Bardzo proszę o zmiany. Niech rozmowa u Was przypomina te przyjemne, kawiarniane bez pośpiechu, nerwowości i niepewności czy tym razem się uda.Pozdrawiam mimo wszystko i proszę o interwencję.

Pawanna

Popieram Cię Nowa! Zawsze mnie to denerwuje , że zostałam wylogowansa, szczególnie gdy piszę list i zapomnę wszystko zaznaczyć i wrzucić do pamięci kompa. Tak mnie tego nauczyła deccoria, że co jakiś czas zapisuję co napisałam. Chyba wiesz, ctrl + A , zaznacza wszystko, później ctrl+C idzie do pamięci. Gdy strona mnie wyloguje, to po zalogowaniu, wciskam klawisze ctrl +V i mam wklejone. Ale przecież nie na tym powinna polegać korespondencja. Na deccorii jak w banku elektronicznym:) Pozdrawiam.

nowa_A

Wszystko czaję, ale nie chcę. Chcę móc cyknąć własne zdjęcie,odszukać jakiś link, czerpnąć wiadomości na temat, o którym mowa itd. i kontynuować rozmowę:-D Pisałam wiadomość do koleżanki, temat nośny i emocjonujący bardzo chciałam podeprzeć zdjęciem. Zdjęcie znalazłam, link skopiowałam, zamknęłam okno , link wkleiłam i...no właśnie. Krótko mówiąc krew mnie zalała:-DDD

Kocic

Popieram, ja to bym w ogóle chciała, żeby trzymało zalogowanie póki ciasteczko się nie zużyje :)

Madeleine83

Nowa gratuluje! chyba Twój apel poskutkował, bo jestem zalogowana z godzine już, a często odchodze od kompa, że troszke popracować ;) BRAWO TY :D

nowa_A

Sprawdzę trzy razy zanim uwierzę , ale nie ukrywam, że cieszyłabym się bardzo:-D

nowa_A

Sprawdziłam. Nic się nie zmieniło, niestety. Być może jeden głos to za mało:-D

BarbaraMachalska

Kochani, czas sesji został przedłużony. Przed sprawdzeniem proszę o wylogowanie się z serwisu i wyczyszczenie w historii przeglądania - przeglądarki plików cookies. Pozdrawia serdecznie Barbara Machalska - Cyran

Odpowiedz w temacie

Koszmar wylogowywania...

Edytuj wypowiedź

Koszmar wylogowywania...

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja