Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Matura.

wiosna6

To ważny egzamin dla każdego, młodego człowieka. Jeśli chcesz się porządnie przygotwać, polecam http://sklep.terazmatura.pl i skorzystać z ich repetytoriów oraz innych pomocy naukowych. Regularność oraz praca na pewno przyniesie efekt! 

Esmera

Chyba najgorzej idzie teraz matematyka na maturach - z tego przedmiotu przydałyby się korepetycje.

Gosiaczek6

Moim zdaniem kiedyś w szkołach więcej wymagano niż teraz, więcej chyba wynieśliśmy ze szkół, niż obecnie młodzi.

janeczka88

Najgorsza teraz jest matematyka

polka23

Podobno matematyka najgorzej wychodzi 

Aleksandra35

Dokładnie, większość leży z matematyki, ale w sumie chyba dość sporo trzeba się postarać, żeby na 30% nie napisać

Rais

Jak ktoś nie jest w stanie napisać matury na 30%, to raczej niezbyt dobrze o nim świadczy.

AnnaMat85

Ja zdawałam historie i polski ale 100lat temu. 

rafal_sabik

Egzamin maturalny to ciężka sprawa. Dniami i nocami zakuwasz, a wciąż nie masz pewności, czy to wszystko wystarczy, by zdać. W ciężkich chwilach trzęsiesz się ze strachu przed oblaniem tego najważniejszego testu w życiu i myślisz co jeszcze możesz zrobić, by się przed tym uchronić. 

Kajetanex12985

Matura to pikuś..... na studiach to jest dopiero matura semstr w semest. 

paula_pm

Matematyka najgorzej wypada, bo tu nie wystarczy "wykuć" tylko trzeba systematycznie ćwiczyć, rozwiązywać zadania i przede wszystkim rozumieć. Nie da się jej nauczyć na pamięć. Ja osobiście lubiłam matematyke, z lekcji niewiele wynosiłam, mieliśmy problem z nauczycielką, ale siedziałam godzinami w domu i przerabiałam wszystkie dostępne na necie matury z poprzednich lat

Pracownia Misia Pi kubki i podkładki

Odpowiedz w temacie

Matura.

Edytuj wypowiedź

Matura.

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja