Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie widzę zdjęć

nowa_A

Szanowna Redakcjo. Od dwóch dni w godzinach porannych nie wyświetlają mi się zdjęcia w galeriach Deccorianek. Dostawca Internetu (DSI) twierdzi, że to osobliwość pochodząca z portalu, nie z jego ustawień. Uprzejmie proszę o sprawdzenie, ew. korektę i informację w tej sprawie. Pozdrawiam-nowa_A

JaneczkaS

U mnie też od dwóch dni ten sam problem.Pozdrawiam serdecznie.

gwyneth1975

u mnie też ! i do tego bardzo wolno dekorka chodzi i jest kłopot z dodawaniem fotek, pozdrawiam

gaga84

U mnie ten sam problem!

Pawanna

u mnie podobnie:) miałam też problem z zalogowaniem się, przez tydzień nie mogłam się zalogować, napisałam do nich w ''pomocy" , odpisali, że to problem z serwerem. Tak myślę, że serwer jest zbyt słaby na tyle zdjęć jakie są zapisane w deccorii. Podejrzewam, że te zdjęcia mają zbyt dużą rozdzielczość i dlatego ciężko się otwierają. Do internetu powinno się dawać zdjęcia o rozdzielczości 150 - 180 kB. Nie zajmują dużo miejsca, ja tak robię:) to by było na tyle:):):) pozdrawiam wszystkich

monia5

Nie wiem dlaczego nie widać nigdzie mojej ostatniej galerii, tylko na moim profilu. Nie ma jej w dodanych. U kogoś, kto głosuje też nie widać w ocenianych?........... Już wiem! Jest w Inne. Zlosnica rozwiązała moją zagadkę. Dziękuję

latarnia1

Nie mogę dodać zdjęć do galerii , nie wiem co się dzieje, zamieszczałam już wcześniej inne galerie.

Odpowiedz w temacie

Nie widzę zdjęć

Edytuj wypowiedź

Nie widzę zdjęć

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja