Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Nowa wersja serwisu Deccoria.pl

nowa Deccoria

latarnia1

Nie podoba mi sie nowa Deccoria, nie mogę się odnaleźć. Przestane zamieszczać zdjęcia. Kiedyś jak otwarłam strone wszystko było widoczne, teraz mam szukać wszystkiego - nie chce.

ola_k

Latarnia1, tworząc nową Deccorię, dążylismy do tego, by jak najbardziej przypominała poprzedni serwis. Dokładaliśmy starań, by nowa szata graficzna i funkcjonalności były rozszerzeniem tego, co Deccori było już dobrze znane, chcieliśmy jednocześnie uaktulanić niektóre elementy. Zdajemy sobie sprawę, że zmiany nie zawsze są łatwe. Napisz proszę, co sprawia Ci trudność, a ja postaram się pomóc i odpowiedzieć na Twoje wątpliwości. 

Pozdrawiam

Ola_k, moderator Deccoria.pl 

Rybka54

Witam ..mnie tez nie podoba sie nowa Deccoria !!! Kiedys byla prosta ,jasna ,przejrzysta ...teraz mam wrazenie ,ze zrobiliscie ja dla obcykanych  w swiecie internetowym ,a prosze wziazc pod uwage ,ze sporo starszych pan sobie tutaj zaglada i nie wszystkie swietnie sobie radza ..po co bylo robic takie zamieszanie ?Nie zawsze nowe oznacza lepsze ,niestety ...Kiedys kilka chwil i juz ogladalismy galerie ,albo sobie pisalysmy ..byla radosc i nawiazane przyjaznie ,ktore trwaja do dzisiaj ,niestety juz nie tutaj ... wiem ,ze moim wpisem tutaj nic nie zmienie ,ale bynajmniej napisalam co o tym mysle ,szkoda mi dawnej deccorii ,szkoda .:(

donama

Witam . nie podoba mi się ... bardzo , mało czytelna , przeglądanie zdjęć to wyzwanie , wyskakujące paski doprowadzają mnie do szału . Pozdrawiam .

ola_k

Rybka54 napisał:

Witam ..mnie tez nie podoba sie nowa Deccoria !!! Kiedys byla prosta ,jasna ,przejrzysta ...teraz mam wrazenie ,ze zrobiliscie ja dla obcykanych  w swiecie internetowym ,a prosze wziazc pod uwage ,ze sporo starszych pan sobie tutaj zaglada i nie wszystkie swietnie sobie radza ..po co bylo robic takie zamieszanie ?Nie zawsze nowe oznacza lepsze ,niestety ...Kiedys kilka chwil i juz ogladalismy galerie ,albo sobie pisalysmy ..byla radosc i nawiazane przyjaznie ,ktore trwaja do dzisiaj ,niestety juz nie tutaj ... wiem ,ze moim wpisem tutaj nic nie zmienie ,ale bynajmniej napisalam co o tym mysle ,szkoda mi dawnej deccorii ,szkoda .:(

Rybko54 - nowa Deccoria bazuje na poprzedniej wersji serwisu. W wielu przypadkach odmieniliśmy jedynie szatę graficzną - funkcje takie jak dodawanie galerii czy pisanie komentarzy działają tak, jak poprzednio. Wchodzenie do galerii również się nie zmieniło - ze strony głównej łatwo możesz przejsć do ostatnio dodanych i najwyżej ocenianych galerii. Jeśli przeglądanie zdjęć w trybie nowoczesnym nie przypadło Ci do gustu, możesz wrócić do odsłony klasycznej przeglądania zdjęć, która działa tak, jak dawniej. Załączam link z filmem, który pokazuje, jak to zrobić: https://deccoria.pl/filmy/aranzacje-w-wersji-nowoczesnej-i-klasycznej-31  Wystarczy, że wejdziesz na dowolne zdjęcie, klikniesz w ikonkę "trybik" i klikniesz w opcję "wersja klasyczna".

Zachęcam Cię do wypróbowania innych nowych funkcji w serwisie - wgrania zdjęcia w tle profilu, tworzenia inspiracji, oznaczania pinezek, wgrywania i edytowania avatara i wielu innych :) Mam nadzieję, że wtedy przekonasz się, że nowa odsłona nie jest wcale taka zła :)

W razie pytań dotyczących nowych funkcjonalności serdecznie zapraszam do kontaktu tutaj, na profilu lub wiadomości prywatnej, chętnie pomomogę. 

Pzdrawiam

Ola_k

Moderator

ola_k
donama napisał:

Witam . nie podoba mi się ... bardzo , mało czytelna , przeglądanie zdjęć to wyzwanie , wyskakujące paski doprowadzają mnie do szału . Pozdrawiam .

Donamo, 

Jeśli nowoczesna odsłona przeglądania zdjęć nie przypadła Ci do gustu, możesz wrócic do odsłony klasycznej, która działa tak, jak w poprzedniej wersji serwisu. Wystarczy, że oglądając zdjęcie, klikniesz w ikonkę "trybika" i wybierzez opcję "Widok klasyczny". Na tym filmie możesz zobaczyć, jak to zrobić: https://deccoria.pl/filmy/aranzacje-w-wersji-nowoczesnej-i-klasycznej-31

W razie innych pytań i problemów, zapraszam do konatku. 

Pozdrawiam

Ola_k 

Moderator

donama

ale pasek z góry i z dołu dalej wyłazi .

adzia75

Czy można zwiększyć ilosć znaków w jednym wpisie ?Irytuje bardzo jak napiszę coś a potem okazuje się że nie mieści się i muszę to dzielić na dwa wpisy .nie lubię takich ograniczeń .pozdrawiam

ps wyłażące paski ,szczególnie ten dolny również bardzo denerwujący :/

BarbaraMachalska

Dziś zmienilismy moment wysuwania panelu "Inne z tej kategorii", nie powienien Wam juz pszeszkadzać. Oczywiście zwiekszymy również ilosc znaków w opisach i polach z komentarzami :)

BarbaraMachalska

Kochani,

mam dla Was dobrą wiadomośc :)

Niebawem powiększymy ilość znaków w komenatrzach i ..... uruchomimy funkcje pokazu slajdów :)))

lucky0110

Nowa deccoria, to gorszy produkt... może wszystko jest nastawione na reklamę, nie na użytkowników... Czytam, że kolejne osoby odchodzą, tym które się odnajdują życzę przyjemnych wrażeń. Sama też już rzadko wchodzę, czy komentuję nic tu nie przyciąga poza kilkoma użytkowniczkami... Żal mi tego co było kiedyś. I mam wrażenie, że jak mantra są odpowiedzi redakcji na negatywne spostrzeżenia. Portal jakby tylko dla redakcji do portalu społecznego zrobiło się ciut daleko... Przykro mi.

Odpowiedz w temacie

nowa Deccoria

Edytuj wypowiedź

nowa Deccoria

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja