Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Problem z dodaniem komentarza

pepsifloat

Mam problem z dodaniem komentarza - w mojej wlasnej galerii pod zdjeciem chcialam odpowiedziec na komentarz innego usera - jeden dł€gi udało sie dodac, potem probowalam drugi - nie dało sie; potem testowo wpisalam jeden krotki - udalo sie, potem chcialam dokonczyc pierwszy (rozbilam go na dwie czesci, myslac ze problem w dlugosci) - znow sie na da dodac, jest komunikat "Już dodałeś ten komentarz". Czy ktos sie spotkal z podobnym problemem? Deccoria nie raczy odpowiadac na moje mejle. (uwaga techniczna: w firebugu odpowiedz na request to "1")

WonneWzgorze

spotkałam się z takim problemem nie pod swoją galerią, a pod galeriami innych. Zauważyłam, że staje się tak, kiedy skomentuję zbyt dużą ilość zdjęć jedego użytkownika na raz. Pojawia się wtedy "nie możesz dodać tego komentarza", a potem często "już dodawałeś ten komentarz". Otwórz wtedy stronę w nowym oknie, a tamtą wyłącz i powinno być ok (u mnie przynajmniej zazwyczaj wtedy już się chce dodać ;-)

karioka2000

Zdarza mi sie również ,to co opisują Deccorowiczki,zwłaszcza z pojawianiem się informacji,że komentarz już został dodany,bywa również ,że wcale nie pojawia sie na profilu mimo jego dodania.

pepsifloat
WonneWzgorze napisał:

spotkałam się z takim problemem nie pod swoją galerią, a pod galeriami innych. Zauważyłam, że staje się tak, kiedy skomentuję zbyt dużą ilość zdjęć jedego użytkownika na raz. Pojawia się wtedy "nie możesz dodać tego komentarza", a potem często "już dodawałeś ten komentarz". Otwórz wtedy stronę w nowym oknie, a tamtą wyłącz i powinno być ok (u mnie przynajmniej zazwyczaj wtedy już się chce dodać ;-)

próbowałam otwierać w nowym oknie, czyścić cookies, cache, restartować router (zmiana ip) - nic nie pomaga. i nie wygląda jakby to było związane z liczbą moich komentarzy pod danym zdjęciem bo jest tak: - dodaje pierwszy dlugi komentarz - ok - probuje dodac drugi dlugi - nie da sie - dodaje krotki testowy - ok - probuje dodac tamten dlugi - nie da sie - dodaje kolejny krotki testowy - ok... Jak dla mnie to jest BUG :/

ayumi

1 raz dziś weszłam na deccorie, chciałam podziękować za komentarze pod moja galeria i nie mogłam tego zrobić wyświetliło że ten komentarz został już dodany - tylko że nie było . Z dodawaniem ocen tak samo - oceniłeś już ta galerie ... Co jest grane ???

ayumi

I znów to samo , ani komentarzy , ani ocen ...

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja