Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

"Sprzedam" czli nowe praktyki na deccorii...

ghotix

Ja ubrań też mam masę ale tu nie wystawiam bo to nie miejsce , a rzeczy związane z wyposażeniem a raczej z dekorowaniem czy dodatkami do mieszkania jak tam nazwać, owszem :)

saszanasza

basiaku owszem, ale do tego służy osobny wątek, tutaj jak wchodzę do galerii głównych aktualnie mam misz-masz przed oczami. ja z natury lubię porządek i mnie razi pomieszanie z poplątaniem w galeriach

dominika1707

A koleżanki to innych problemów nie mają :-))) Pełen luzzzz , to najważniejsze ;-)

latarnia1

Uważam, że powinno się zakazać kategorycznie praktyk na deccori typu - SPRZEDAM - wielu osobom to bardzo przeszkadza , mnie również, dlaczego deccoria z tym nic nie robi. Zatraciło się zupełnie przesłanie " pokaż jak mieszkasz.

Jakub444

Na pewno ten wątek polecę mojemu znajomemu bo jego takie tematy bardzo interesują.Zrobię to dziś lub jutro.

https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/producent/

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja