Forum

Pytania do Redakcji Deccoria.pl - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

System oceniania

annalena

Witam! Mam do Państwa pytanie dotyczące sposobu, w jaki obliczane są oceny galerii. Interesuje mnie wyliczanie hierarchii "najwyżej oceniane". Mam kolejne pytanie, jak to jest możliwe, że jakaś galeria jest trzecia od góry, a po 3 godzinach spada nie wiadomo jak nisko, przejrzałam 500 galerii wstecz i jej nie było? Dotyczy to jednej z moich galerii "Sypialnia zrobiona na szaro". Będę wdzięczna za odpowiedź. annalena A oto link, gdzie miesiąc temu, chyba niezbyt trafnie, umieściłam tę wiadomość. http://deccoria.pl/forum/temat,90,5176,artykuly-system-oceniania.htm Jest tam jeszcze jedna wiadomość na ten temat od innego użytkownika portalu.

marzii

A ja dodam postulat o tym,aby były widoczne oceny jakie dał każdy użytkownik;) Czemu ocenianie jest anonimowe? Wtedy zobaczymy kto te 1 tak chętnie wciska:) Bo wiele galerii,które sama oceniam i mi się podobają mają często dziwnie małe ilości gwiazdek pozdrawiam Marzii

pepsifloat

zatem i ja powtórzę tu mojego posta z wątpliwościami: Przychylam sie do pytania. Z zawodu jestem testerką aplikacji webowych (bughunters.pl jakby ktoś byl zainteresowany) i odnoszę wrazenie, ze algorytm obliczania ratingu nie dziala (domyslam sie ze jest jakiś initial rating, ale mimo wszystko.... nie widac wplywu oddania swojego glosu na galeria na jej rating).

pierzasta

Podnoszę temat :) Uważam, że należałoby zmienić system oceniania albo, tak jak marzii napisała, uwidocznić oceny głosujących. Trochę inna sprawa - czy portal kontroluje w jakiś sposób nowo powstających użytkowników? Mam wrażenie że od czasu do czasu pojawiają się tzw. trolle...

pepsifloat

Na razie Deccoria zlewa swoich użytkowników i nie reaguje na pytania/opinie... :( Nieładnie...

frezja56

nawiązując do wypowiedzi annyleny( wypowiedż bodajże 1-sza)...to samo stało się dzisiaj z moją galerią,która była w najwyżej ocenianych...i spadła licho wie gdzie na rzecz galerii o duzo mniejszej punktacji;czyżby zabawa ...ale czyja i na rzecz kogo??

BarbaraMachalska

Slot z "Galerie najwyżej oceniane"" na stronie głównej, to losowo wybrane, najwyżej oceniane galerie z ostatnich 7 dni, natomiast po kliknięci w napis "Najwyżej oceniane" zostanie Pani przeniesiona na listę zbiorczą wszystkich najwyżej ocenionych galerii, ułożonych wg. oceny. Pozdrawiam serdecznie

krawczyk77

Ten wątek bardzo mnie zaciekawił. Muszę przyznac że wszystko jest bardzo dobrze napisane.

Odpowiedz w temacie

System oceniania

Edytuj wypowiedź

System oceniania

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja