Forum

Rośliny i ogród - Ogród

Basen w ogrodzie

AmandaK

Ja mam w ogrodzie taki duży drewniany, już na stałe, bardzo dobre rozwiazanie moim zdaniem :) Jest bardzo solidny i wygląda dużo lepiej niż te zwykłe taki standardowe. Kupowaliśmy od firmy Abatec na ich stronie sklep.abatec.pl odrazu tez u nich można zakupić akcesoria wiece te do utrzymania wody w czystości itd.

koalka

strasznie fajne takie baseny. Sama się zastanawiam nad takim. Podobają mi się te drewniane :)

Iklik_pl

Pewnie,że basen w ogrodzie to fajna sprawa,a w szczególności rozporowy o większej pojemności i litrażu wody,przy czym koszt też nie jest zbyt wysoki bo powiedzmy do 300zł znajdzie się już fajny typowo ogrodowy basen na sezon. www.Iklik.pl

melinda

My się chyba w tym roku skusimy na jakiś basen, dzieciaki tak nalegają, że trzeba coś kupić, ale coś porządnego chcielibyśmy kupić.

rozwidlak

Basen w ogrodzie na pewno jest fajny, chociaż powiem szczerze ja bardziej wole miec innowacyjne instalacje np. taka jak ta: http://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne ta jest na prawdę bardzo fajna, dobrze, że jest moda na takie instalacje.

Domi87

Ja uważam, iż każdego z nas sprawą indywidualną jest na jaki basen ogrodowy zdecydujemy się. Baseny ogrodowe różnego typu są w sklepie https://www.hop-sport.pl/baseny-ogrodowe/

marek48

Mój szwagier zamówił ostatnio na fulo.pl siatkę na basen bo miał straszny problem licznymi muszkami, które mu notorycznie pływały tam. Warto też zastanowić się nad takim zabezpieczeniem.

Domi87

Baseny ogrodowe różnego typu znajdziemy w sklepie https://www.hop-sport.pl/baseny-ogrodowe/

julia_malachowska

Mam w ogrodzie basen 2 poziomowy- nad górnym basenem zadaszenie (pozwala schować się przed słońcem), dolny bez zadaszenia. 

Większość imprez w naszym domu prędzej czy później przenosi się do ogrodu i na basen :D

MariaWolek

Basen w ogrodzie w taki ciepły, letni okres to super sprawa. Nie ma co nad tym myśleć, jeżeli mieszkamy w domu i mamy ogród, to jest to must have. Warto kupić jakiś większy, żeby pomieścił kilka osób, aczkolwiek to wiąże się z kosztami i tym, że trzeba dbać o taki basen.

wlodek2

Witam wszystkich. No basen pod nosem to niesamowity luksus. Doświadczyłem tego ostatnio u bedąc w odwiedzinach u Szwagra w Sulejówku pod Warszawą. Super sprawa, wstajesz rano w upalny dzień i możesz odrazu się wykapać w czyściutkiej i ochładzajacej wodzie. Dzieciaki też mają taką frajdę że hoho. Wcześniej byłem przekonany, że basen w ogrodzie to tylko na amerykańskich filmach albo jakaś mafia może sobie pozwolić, a tu się okazuje, że Szwagier zamówił w Sulejówku taki basen kompozytowy za całkiem przyzwoite pieniądze. Zdjęcia nie kłamią na żywo to jeszcze bardziej zwala z nóg :)

darion

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrym basenem ogrodowym polecam zapoznać się z ofertą firmy www.poolgardenparty.pl Firma ta posiada szeroki wybór basenów oraz akcesoriów basenowych.

dobryludek

Generalnie jestem zwolennikiem basenów rozkładanych. Basen murowany to bardzo spore koszta i raczej inwestycja w miejscu gdzie zawsze jest dobra pogoda.

tojaklaudia

Moim zdaniem taki basen to świetna rzecz. Zwłaszcza, jak ma się dzieci.

dobryludek

Basen w ogrodzie jak najbardziej, aczkolwiek tylko na czerwiec/lipiec ;)

Nicodemka

Wydaje mi się, że basen fajny jest na samym początku. Później w normalnym życiu codziennym znajdziemy czas raz w miesiącu w lato aby do niego wejść. 

nelka11

No nie wiem. Jeśli lato jest gorące, to czasami po pracy ma sie ochotę na wejście do basenu codziennie.... Jednak faktycznie nie inwestowałabym w stały basen zewnętrzny z uwagi na wysokie koszta. Poza tym tak jak piszesz sama, nie wiadomo jak często będziemy z niego korzystac. Czy często czy rzadko. Poza tym z uwagi na naszą polską pogodę, sezon korzystania z basenu nie jest długi. Basen będzie w użytku około 2 miesiące w ciągu roku.

Postawiłabym raczej na basen stelażowy

https://www.dobrebaseny.pl/basen-ogrodowy-stelazowy-prism-457x122-cm-7w1-intex-p2581

Nie jest drogi, a po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca. 

martilis

Również zakupiłem basen ogrodowy od wcześniej wspomnianej tutaj firmyhttps://poolgardenparty.pl/ i mogę polecić ich również wam. Mają bardzo szeroki wybór basenów i całkiem niezłe ceny. Tam na pewno znajdziecie coś pasującego rozmiarem do waszego ogrodu.

temporia

Sama zdecydowałam się na basen nieckowy i nie zamieniłabym go na nic innego. Idealnie wpasował się w klimat mojego ogrodu. Postawiłam dodatkowo na zadaszenie i dzięki temu łatwo utrzymuje ciepło wody i ochronę przed słońcem w gorące dni. Jeśli nie wiesz, jak zaplanować taką inwestycje i na jakie koszty się nastawić, to radze kontakt z pool-design.pl. Super mi doradzili, cały proces zajął niewiele czasu, a efekty przerosły moje oczekiwania.

Hania45

Basen już w budowie, ale aranżujemy jeszcze przestrzeń wokół. Padło na wylewkę betonową, wokół której pojawi się zieleń. Dzieciaki będą mogły pograć w kosza, bo i tego też nie zabraknie! Fajnej jakości beton znaleźliśmy w pobliskiej firmie (http://wlodar.com.pl/myszkow/) - bardzo polecamy! :)

Odpowiedz w temacie

Basen w ogrodzie

Edytuj wypowiedź

Basen w ogrodzie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja