Forum

Rośliny i ogród - Realizacje

Drzwi zewnętrzne

bibitka

Witajcie nie wiem czy piszę w dobrym wątku ale szukam firmy która zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi zewnętrznych. Jestem z Pomorza także będę wdzięczna za firmy w tych okolicach ewentualnie online ale bardziej ta pierwsza opcja. Zależy mi na cenie i terminie potrzebuję jak najszybciej załatwić wymianę drzwi bo są w naprawdę tragicznym stanie Także kogo polecacie??

madziulak

Witaj ja jestem z Mazur dokładnie to z Ostródy i drzwi wymieniała mi firma arkodrzwi.pl z tego co się orientuję to na Pomorzu również świadczą usługi. Na pewno w Gdańsku zresztą zerknij sobie na stronie ich tam powinno wszystko pisać. Mają bardzo dobrą jakość drzwi, 2 tygodnie i drzwi nowe masz wstawione

Marcinbee

Też korzystałem z usług tej firmy jeśli chodzi o wymianę drzwi także działają na tym terenie o którym mowa i na kilku innych także więc śmiało możesz zamawiać. Zadzwoń umów się bardzo profesjonalnie doradzają widać że kochają to co robią i naprawdę potrafią doradzić człowiekowi. Bardzo szybki czas realizacji Polecam

bibitka

Dzięki wszystkim za bardzo szybkie odpowiedzi. Przejrzałam troszkę tą stronę ceny wydaja się być ok także będę dzwoniła i już dogadywała szczegóły na miejscu. jeszcze raz dzięki za pomoc

aldonex

Drzwi trzeba dobrze zabezpieczyć w transporcie, między innymi folia bąbelkowa będzie dobra https://www.tmkserwis.pl

DecoRoom

Koniecznie w komplecie z ościerznicami, tylko wtedy efekt będzie pełny i komplenty.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_rs

Odpowiedz w temacie

Drzwi zewnętrzne

Edytuj wypowiedź

Drzwi zewnętrzne

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja