Forum

Rośliny i ogród - Balkon

Jak dobudować balkon?

Posty: 2
q_em

Witam, Właśnie kupujemy z mężem mieszkanie spółdzielcze na poddaszu. Wszystko byłoby super gdyby nie brak balkonu :o( wydaje mi się, że są mozliwości dobudowy, ale może ktoś już rozwiązywał taki problem? Jakiego rzędu są to koszty i moze ktoś mi doradzi jak się załatwia coś takiego? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Posty: 14
ambaras

Dobudowanie balkonu? To już łatwiej załatwić pozwolenie na dobudowanie piętra. Szczerze wątpię, żeby udało się uzyskać pozwolenie na coś takiego, a jeśli nawet to koszty będą ogromne, no chyba, że rozbierzecie część dachu, postawicie ścianę, a na tak uzyskanej powierzchni zrobicie taras, ale na to też może być trudno z pozwoleniem.

Posty: 50
Edge

Warto pamiętać o tym, by wybrać dobre podłoże, płytki coraz rzadziej są wykorzystywane, a coraz częściej wchodzą żywice http://podlogi24.net/sika-zywica-na-balkon-sika-floor-400n+-wodoodporna,-poliuretan.,-elasty.,-nie-jest-paro-przepuszczalna-6kg.-o_l_3751.html które są wytrwalsze

Posty: 31
Robins

Wymarzony ogród to wiele ważnych elementów, dlatego ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś zajrzał na stronę producenta Pozbruk po trochę inspiracji oraz kto wie może znajdziesz piękne elementy do swojego ogrodu (ja znalazłem kostkę Kamień Ogrodowy).

Odpowiedz w temacie

Jak dobudować balkon?

Edytuj wypowiedź

Jak dobudować balkon?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.