Forum

Rośliny i ogród - Ogród

Jaki odkurzacz do liści wybrać? - John Gardener

Tomasz43

Cześć,

Jaki odkurzacz do liści warto wybrać według Was, jesień już w pełni a wolałbym sprawnie to ogarnąć niż wszystko sprzątać zmiotką. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości i tez mocy, aby szło to sprawnie. Pozdrawiam i dzięki!

Robins

Ja jestem jak najbardziej za, ponieważ sam korzystam z wersji spalinowej o tej - https://b2b.geko.pl/odkurzacz-dmuchawa-spalinowa-do-lisci-jg-1,3,5741,4226 ponieważ naprawdę dobrze sobie radzi i idzie to sprawnie. Ma silnik o mocy 1KM, worek na liście o pojemności 45L, a sama prędkość wydmuchowanego powietrza to aż 180 km/h :)

Wiesio54
Robins napisał:

Ja jestem jak najbardziej za, ponieważ sam korzystam z wersji spalinowej o tej - https://b2b.geko.pl/odkurzacz-dmuchawa-spalinowa-do-lisci-jg-1,3,5741,4226 ponieważ naprawdę dobrze sobie radzi i idzie to sprawnie. Ma silnik o mocy 1KM, worek na liście o pojemności 45L, a sama prędkość wydmuchowanego powietrza to aż 180 km/h :)

Podzielam pozytywną opinie o John Gardener, ponieważ wcześniej nie byłem za bardzo przekonany do takich rozwiązań na szczęście się przekonałem i teraz już jak tylko zaczynają spadać pierwsze liście to od razu wyciągam go z domku na narzędzia. Jest wydajny i też nie spala dużo paliwa, zakup jak najbardziej udany.

Dominika0l

Bardzo dobrze, że trafiłam na ten temat bo już przypomniało mi się co kazałam dla męża sprawdzić ale oczywiście zapomniał ... sami właśnie szukamy takiego odkurzacza do liści, bo mamy działkę prawie 2000m2 i kilka dużych drzew które strasznie gubią liście

DamianRob

Też wydaje mi się, że John Gardener posiada jedne z lepszych propozycji jeśli chodzi o wybó wysokiej jakości odkurzaczy do liści i fajnie, że są też modele z opcją rozdrabniania. Stawiają na wysoką jakość wykonania, do tego wygodę w użytkowaniu i odpowiednią moc. Myślę, że się nie zawiedziesz :)

Tomasz43

Super! Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki, w takim razie czas najwyższy się temu przyjrzeć i oczywiście zamówić porządny odkurzacz do liści :)

Robins
Nie ma za co, bo po to tutaj jesteśmy :) Jak będziesz miał jakies wątpliwości to oczywiście pisz, natomiast jak wszystko będzie jasne to czekamy na informacje odnośnie zakupu!
KrzysztofMer

Ja czekam szczególnie, bo też zamierzam w przyszłości kupić taką dmuchawę, bo odkąd przeprowadziliśmy się do domu to jednak pracy ogrodowych jest dużo więcej, a jesienią wiadomo jak wiele tych liści jest (szczególnie kiedy mieszka sie zaraz przed lasem). Pozdrawiam

JakubMin

Ja mam dobre zdanie na temat John Gardener i uważam, że to całkiem fajny wybór tym bardziej jeśli chodzi o sprzęt do ogrodu jak kosiarki spalinowe, czy takie odkurzacze do liści. Ja już jestem w pełni gotowy na sezon jesienny i już teraz liście ze mną nie wygrają, a ja nie będę musiał lata co chwile z grabiami i szczotką po działce. 

Weronika334

No john gardener daje radę, fajny sprzęt za nieduże pieniądze. Zakup u mnie w pełni udany!

Hobon

Też mam akurat co do nich dobrą opinię, w końcu udało mi się trafić na optymalne rozwiązanie cenowe. Do tego w razie wymian części też z dobraniem ich do kosiarek i kos John Gardener nie stanowiło żadnego problemu :)

Klosek

Dobry wybór mam praktycznie cały zestaw od Nich bo kosa, kosiarka i odkurzacz do liści, który teraz świetnie się sprawdza bo naprawdę mamy multum liści na całej działce :D

Geriz

Chyba rzeczywiście trzeba będzie się nad tym zastanowić, bo grabiami z taką ilością liści już nie uda mi się wygrać. No i na wiosnę też trzeba się rozglądać za jakąś lepszą kosiarką spalinową.

Robins

Dokładnie, akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętu w tym zakresie jak najbardziej warto wziąć pod uwagę markę John Gardener u których będziecie mogli liczyć nie tylko na jakość, ale i rozsądną cenę. Może marka nie jest bardzo znana, ale to też ich zaleta ponieważ przede wszystkim nie przepłacacie za sama nazwę, a wyłącznie dobre dobranie elementów. 

Sebko43
Oosbiście uwazam, że jesli chodzi o wybór dobrego sprzętu do ogrodu przez kosiarki, podkaszarki, czy też odkurzace do lisci to sprawdzajac ceny, parametry i dodatkowe wyposazenie John Gardener wypada dobrze. Sam używam ich kosiarki spilanowej i naprawdę nie moge narzekać

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja