Forum

Rośliny i ogród - Ogród

Jakie donice do ogrodu na cały rok? Oprócz włókna szklanego!

Danis33

Ze stali nierdzewnej są świetne, moim zdaniem lepsze niż z włókna szklanego, z którymi mam niemiłe doświadczenia.

rampol

Gazony flora - świetnie wyglądają, są tradycyjne i będą służyly na lata. W nich elegancko wyglądają zarówno zioła, jak i kwiaty.

Anja75

Stal nierdzewna i dobrze zabezpieczone drewno się sprawdzają.

Wiesio54

Donice betonowe będą najlepsze. Sporo modeli jest na stronie Pozbuk m.in hiszpańskie, greckie, duńskie itd. przed podjęciem ostatecznej decyzji trzeba je zobaczyć ;)

Iklik_pl

Donice betonowe to faktycznie bardzo dobry pomysł jeżeli zależy nam na czymś niestandardowym i zarazem solidnym na cały rok,ewentualnie mogę polecić też droższe donice ze stali nierdzewnej które prezentują się równie ładnie i ciekawie. www.Iklik.pl

Wiesio54

Sprawdź donice Pozbruk tam jest wiele modeli możesz zobaczyć też filmiki na yt; "Pozbruk zaprasza do ogrodu"

rampol

Gazony wykonane są z jamistego betonu na bazie kruszywa otoczakowego. Do tego dostępne są w różnych kolorach.

lymuzna

Ja mam donice Kama Flower i jestem z nich bardzo zadowolona. Wcześniej miałam donice drewniane, ale była to porażka - kilka razy musiałam je odnawiać, malować itp., żeby jako tako wyglądały, farba schodziła i ogólnie ulegały stopniowemu rozkładowi... Poza tym były nieporęczne, duże, bez męża nie dawałam rady z przesuwaniem ich itp. Te, które mam teraz - o takie dokładnie http://kamaflower.com/donica-garafia.html rozmiar L - są lekkie i mają kółka, więc nie ma żadnego problemu z transportem. Jeszcze sobie zamówiłam taką opcję dodatkowego wkładu, dzięki czemu mogę wyjąć samą roślinę w tym wkładzie z donicy, super się sprawdza przy przesadzaniu :)

rampol
SwiatPlastiku_pl napisał:

A z jakiego materiału dokładnie są wykonane? Bo o tym nic nie wspominasz,a przecież to najbardziej istotny szczegół. Poza tym raz jeszcze zapraszam na www.SwiatPlastiku.pl gdzie w dalszym ciągu trwają rabaty.

Gazony zrobione są z betonu na podstawie kruszywa. Więc są bardzo wytrzymale.

kapi5

Trzeba wybrać takie, które będą pasował do mebli i przede wszytskim bedą funkcjonalne. Tutaj https://bazkar.pl/donice-ogrodowe-18 można sobie zerknąć. Mają tam sporo różnych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Macie tam zróżnocowane wielkości, kształty czy kolory. 

maximm

Szczerze mówiąc mi się najbardziej podobają donice betonowe hiszpańskie, greckie, duńskie, angielskie Pozbruk, można je sobie idealnie dopasować do stylistyki ccałego ogrodu i domu i to zdecydowanie jest trwałe i ponadczasowe rozwiązanie

Sylwii10

Moim zdaniem zarówno donice betonowe, jak również i ceramiczne mogą sprawdzić się bardzo dobrze. Przy czym warto wziąć pod uwagę porobienie pewnego rodzaju alejek pomiędzy poszczególnymi roślinami, korzystając chociażby z ofertysprzedaż kruszywa , dostępnej w Kemotrans.pl. Możemy tutaj postawić zarówno na tłuczeń, jak i bardziej ozdobe kamienie i jestem przekonana, iż nadadzą one każdemu ogrodowi niepowtarzalny charakter :).

PaulinaS1982

Donice z betonu wg mnie są całoroczne, ale musza być dobrze wykonane. Wówczas straczają na lata. Tylko nie proponuje robić samemu bo będzie nie koniecznie ładnie. Profesjonalne wykonanie takich donic znalazłam w firmie z okolic Częstochowy BUD-REM (http://donicezkamienia.pl/)

Weronika334

Jeżeli piękne wysokie donice 75cm i 90 cm to tutaj koniecznie muszę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez sklep - https://swdecore.pl/kategoria-produktu/donice/ w którym będziecie mogli liczuć na różnorodne propozycje, które świetnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz w ogrodzie, ale również we wnętrzach. Mi szczególnie podobają się te podświetlane, jak Rossa 90cm :)

RybaDrzewna

Dobrymi donicami były by gliniane, są wytrzymałe na miany temperatur i dobrę trzymają wilgoć. Z dobroci podeśle jeszcze link do sklepu ogrodowego.

https://e-baseus.com

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja