Forum

Rośliny i ogród - Realizacje

Na jaki CAD warto postawić?

Posty: 86
KrzysztofMer

Witam,

Chciałbym zapytać Was, a szczególnie osoby które zajmują się projektowaniem na jaki CAD warto postawić jeżeli chodzi o funkcjonalność pracy, stabilność działania i też dobrze przygotowane nakładki?

Posty: 44
DamianRob

Na pewno warto również zwrócić uwagę na ofertę ZwCAD 2019 i jeżeli będziesz potrzebował dokładnych informacji to tutaj koniecznie zwróć uwagę nahttps://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-skrocony/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html który sprawdza się świetnie i pozwala na stabilną pracę przy tworzeniu nawet dużych projektów również dużym wsparciem jest tutaj dobrze rozbudowana oferta nakładek. 

Posty: 141
Dominika0l

Tutaj jak najbardziej mogę zgodzić się z opinią poprzednika, poniewaz w naszej firmie też już od ponad 6 miesięcy pracujemy własnie na tym CAD i uważam, że to jedna z lepszych propozycji jeżeli Wam właśnie na stabilności, wysokiej wydajności oraz co ważne skutecznej pracy z dodatkowymi nakładkami. 

Posty: 30
JakubMin

Ja o nim jeszcze zbyt wiele nie wiem, ale sam może również sprawdzę jak działa i czy rzeczywiście warto się na niego przesiąść skoro jest jeszcze darmowa pełna wersja testowa na miesiąc i tak dobre nakładki. 

Posty: 47
Robins

Dokładnie bo sam program jest coraz lepszy, ale również nakładki które rzeczywiście radzą sobie świetnie i potrafią w ogromnym stopniu ułatwić pracę przy tworzeniu kolejnych projektów (w moim przypadku drogowych), a ciężko byłoby to wszystko dobrze dopiąć też ze znaczeniem dróg w całości bez ZwTraffic.

Posty: 14
kasia93

Bardzo dobrym programem jest także Gstarcad. Prze kupnem warto przetestować dema i porównać ;) (demo GS do pobrania:https://gstarcad.pl/

Posty: 18
AnnaMat85

Ja jestem własnie w trakcie testowania tego systemu. 

Posty: 68
bettibetta

a może ktoś podpowie od którego warto zacząć swoją przygodę?

Posty: 15
mbasta

Jak zaczynasz, to warto wybrać się od razu na kurs. Wspomniane wyżej programy mają szkolenia - na pewno GstarCAD ma dedykowane warsztaty. Znajdziesz też bezpłątne materiały na stronie internetowej gstarcad.pl oraz na YT.

Odpowiedz w temacie

Na jaki CAD warto postawić?

Edytuj wypowiedź

Na jaki CAD warto postawić?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.