Forum

Rośliny i ogród - Ogród

Nowe kamery zew. JBP HD Camera

Sebko43

Przychodzę do Was z prośba o pomoc, ponieważ szukam kamer zewnętrznych, które będą posiadały również wbudowaną detekcję ruchu i aby oraz w nocy był jak najlepszy. Co sądzicie o producencie JBP HD camera i ich produktach ??

Lanek211

Byliśmy ostatnio na parapetówce u znajomych, którzy właśnie mieli zamontowane kamery wokół domu. Pytałem o producenta to wydaje mi się, że własnie chodziło o JBP. Pokazywał mi jak łatwo się nią steruje normalnie z telefonu przez aplikację. Dodatkowo jest bardzo dobry obraz nocą nawet do 15-20m. Ma też wbudowaną detekcję ruchu z alarmem, więc wszystko czego tak na prawdę można oczekiwać od takiej firmy.

Wiesio54

Dzień dobry :) Ja miałem pierwszy raz styczność z kamerą P2P od JBP Hd Camera w domu mojego szefa, bo zdziwiło mnie jednak że mają monitoring. Jak mi pokazał jak całość działa i w jakiej cenie udało mu się je uchwycić to u Nas zrobiłem tak samo. Oprogramowanie w j. polskim więc tutaj było 0 problemów, jest też bezprzewodowa więc montaż wykonaliśmy wspólnie ze znajomym. Posiada też detekcję ruchu i alarm wbudowany. Na razie wszystko super wodoszczelność również na najwyższym poziomie.

Dorian42

Kamera KZ2 sprawuje się rewelacyjnie. Mam możliwość sprawdzenia obrazu, który nagrywam na kartę, kamera posiada detekcję ruchu z alarmem bo jego wykryciu. Całe oprogramowanie jest łatwe do ogarnięcia bo wszystko w j. polski. Rozdzielczość obrazu i widoczność w całkowitej ciemności równie na bardzo duzy plus.

Papik411

A potrzebujesz kamery obrotowej czy klasycznej ? W obu przypadkach teraz od JBP HD Camera są jedne z najlepiej dopracowanych modeli na rynku. Dobra jakość obrazu nocą, wbudowane detekcje ruchu z alarmem i całe oprogramowanie w języku polskim. Mają wszystko czego można od nich wymagać.

Verin0

Kamera obrotowa KZ5 w standardzie ONVIF to zdecydowanie najwyższa półka na rynku. Jakość obrazu HD, łatwa i darmowa aplikacja do podglądu obrazu na telefonie i komputerze. A opcja z powiadomieniami na e-mail to na prawdę bardzo wygodny dodatek.

Dominik34i

Ogólnie kamery maja bardzo dobrej jakości. Mój dobry znajomy siedzi właśnie w monitoringu IP i chwalił sobie ich produkty. Cena ok, jakość ponad przeciętna, a aplikacja do obsługi zaskakująco łatwa do ogarnięcia. Także zdecydowanie na plus.

Misiek54ss

Ogólnie rośnie całkiem spora firma. Ich spora ilość modeli do monitoringu zewnętrznego oraz kamery szpiegowskie, które świetnie sprawdzają się w przypadku ochrony całego biura czy danych pomieszczeń przed niechcianymi gośćmi.

Dominik34i

No fajnie to wygląda, ja jestem zadowolony z tego co dostałem po zakupie kamery na pierwszy rzut oka widać ze sa porządne obraz dobry, wszystkie funkcje i aplikacja dzialaja poprawnie tez.

Misiek54ss

My postanowiliśmy zadbać o monitoring parkingu w naszej firmie oraz dodatkowo z tyłu budynku. Na parkingu jest KZ8 natomiast z tyłu juz model obrotowy KZ4.

Verin0

Myślę, że za max. 2 miesiące będę w stanie już konkretnie ocenić je ze 100% pewnością co do ich jakości.

JanekTon

Verin0 i jak ?? No ja myślę, że na plus ale jednak warto się dopytać. Czy to model KZ5 czy KZ8 to na ten moment nie widzę w tej klasie lepszej kamery w takiej cenie.

Basia33e

Ja w domu nie mam al kupiliśmy KZ5 do domku letniskowego i na prawdę się dobrze sprawdzają. Już 3 osoby chciały się włamać w ciągu roku na szczęscie skutecznie alarm ich odstraszył a my mamy wszystko nagrane

Sebko43

Dzięki ogromne za pomoc, wybrałem model KZ5 kamera obrotowa spisuje się bardzo dobrze. Jednak mieliście rację za co dziękuje ;)

Wiesio54

No czyli jednak wybor padł na ten obrotowy :) Bardzo dobrze zrobiłeś, oby służył Ci jak najdłużej a pewnie tak będzie bo jednak ich jakość mówi sama za siebie

Balzer

Jak chcesz kamery wysokiej jakości to wejdź sobie na stronę https://sklep-seko.pl/kamery-bezprzewodowe-c-15_23.html i poszukaj czegoś dla siebie. Myślę że bezprzewodowe sprawdzą się tutaj zdecydowanie najlepiej.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja