Forum

Rośliny i ogród - Pielęgnacja

Ogrodowe porządki wiosenne

Posty: 4
DomHobbyOgrod

Dla tych, którzy nie do końca wiedzą jak przygotować ogród po zimie do wiosny kilka porad na naszym http://blog.domogrodhobby.pl/ogrodowe-porzadki-wiosenne/ Tych, którzy się na tej poważnej sprawie znają, prosimy o komentarze.

Posty: 15
terryfoster

Hm ciekawy blog ja również chciałbym coś polecić też blog tym razem blog o tematyce ogrodowej http://corleoneogrody.pl/ i dziecięce wyposażenie ogrodowe http://www.activegarden.pl/blog/

Posty: 174
dekoracja

U mnie w pierwszej kolejności w ruch poszły grabie do trawy (takie mam:http://ogrodosfera.pl/grabie-motyki-i-kultywatory i szpadel. Zanim zaczniemy cokolwiek robić w ogrodzie wiosną, trzeba usunąć pozostałości po zimie. Potem można skopać ogród, wkopać nawóz, a później to już sama przyjemność :D

Posty: 81
ManieQ1

ja w tym roku zaczynam wiosenne porządki od wymiany furtki w ogrodzie. Wybrałem taką http://www.inex-24.pl/furtki.html . Jak tylko śnieg stopnieje to zabieram się za montaż.

Posty: 15
alfik4

Ja zaczęłam od zakupu nowych narzędzi bo poprzednie mi zardzewiały. ;/ Kupiłam nowe przez internet i nie żałuję jakby ktoś szukał to służę linkiem narzedziak24.pl/ogrodowe.html

Posty: 44
Han_ka

Moje pelargonie w zeszłym roku ledwie przeżyły to gorące lato - teraz już wiem, że w tym czasie mouszę je 2 razy dziennie podlewać. Trochę to absorbujące, tym bardziej rzadko bywam ostatnio w domu:/ Moja wspaniałomyślna mama na urodziny sprezentowała mi system do nawadniania kropelkowego http://blumat.pl/product_info.php/info/p47_Zestaw-Tropf-Blumat-dla-upraw-do-3m.html/XTCsid/76b4d9795f25316403f3918606435af0 - mam go co prawda od niecałego miesiąca, ale sprawdza się świetnie! Rośliny są cały czas nawadniane, mają tyle wilgoci ile potrzebują - mistrzowstwo:) U mamy system działa już 4 lata-bardzo mnie ta trwałość cieszy:)

Posty: 191
Helgaaloalo

U mnie już porządkowy sezon w pełni, a nawet czas odchwaszczania ogródka

Posty: 44
Han_ka

Nie było mnie przez długi weekend czerwcowy w domu, a roślinki dalej piękne! Podłączyłam Blumata pod zbiornik wody i wszystko poszło zgodnie z planem. :) Moje odkrycie roku!

Posty: 5
Victoria11

Uwielbiam wiosnę, wtedy wszystkie roślinki wstają do życia :) Ale też równa to się z ciężką pracą, czyli grabienie, napowietrzanie trawnika, nawożenie, dosiewka trawy, usuwanie suchych gałęzi i walka z szkodnikami. Czego to się nie robi dla ładnego efektu. Moim oczkiem w głowie są krzewy i piękny, zadbany trawnik dlatego tym w pierwszej kolejności się zajmuję i co sezon wiosenny najlepiej sprawdza się nawóz z vila yara pro complex przeznaczony głównie do trawników. Ale minerały które ma w składzie pasują do każdej roślinki.

Posty: 44
Majkel38

My w tym roku przed rozpoczęciem prac w ogrodzie postanowiliśmy zrobić poważne zakupy w sklepie https://www.tadmet.com.pl/sprzedaz/dzial-ogrodnika.html - świetnie wyposażony sklep w Kościerzynie. Kupiliśmy wiele rzeczy, które z pewnością ułatwią pracę. Przydałby się jeszcze jakiś fajny domek narzędziowy, żeby to wszystko pomieścić.

Posty: 353
melinda

My poddaliśmy trawnik renowacji bo już naprawdę źle wyglądał. Zajęła się tym firma https://lukas-garden.pl/ z Krakowa. Zajęli się też pielęgnacją naszej zieleni bo również wymagała fachowej ręki. Firma bardzo dobrze się wszystkim zajęła, sprawdzeni fachowcy.

Posty: 4
Lemka

Na szczęście porządki już za mną, ogród jest przygotowany. 

Posty: 198
dorotaW
Teraz to już porządki przed zimą zrobione. Jak szukacie dobrych narzędzi do ogrodu to solidnie wykonane grabie do liści, łopatę do śniegu i sporo innych narzędzi ogrodowych możecie kupić prosto od producenta http://www.zmwalkiewicz.pl/oferta/grabie-lopaty Powiem wam, że jakość pierwsza klasa, wszystko bardzo porządnie wykonane, dobrze nam te rzeczy służą.

Odpowiedz w temacie

Ogrodowe porządki wiosenne

Edytuj wypowiedź

Ogrodowe porządki wiosenne

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.