Forum

Rośliny i ogród - Realizacje

PROJEKT OGRODU

Lame

Hej. Jestem studentka architektury krajobrazu,chętnie podejmę się wykonania projektów ogrodów,projektów nawierzchni, aranżacji tarasów i balkonów, oraz małej architektury (altana, ławki, grill itp.). Warszawa, Radom, Kielce, Lublin martyna_ka@vp.pl

tajusta30

Ja chcę zmienić kilka rzeczy w ogrodzie, myślę tu o wycince kilku drzew i budowę małego basenu. Jednak muszę znaleźć jaką firmę która wytnie mi te drzewa, klikając trochę w sieci znalazłam http://www.alpwork.pl i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty. Czy do budowy basenu potrzebny jest mi projekt??

olko

Szukając pomysłow na aranżację tarasu znalazłem piękne deski na taras, jednak nie jestem do końca pewnien, czy drewno zdaje egzamin na zewnątrz. Jeśli ktoś mógłby mi doradzić, czy dobrzeby było położyć takie deski, jeśli tak to czy może byc to drewno egzotyczne?

olko

Teraz mogę się Wam pochwalić moim pięknym tarasem, ponieważ dokładnie miesiąc temu został on wykonany. Zdecydowałem się na deski tarasowe Gumitaras. Po pierwsze mają ciekawie wyglądjącą ryflowaną nawierzchnię, po drugie wykonane są z niezwykle trwałego thermojesionu. DLa zainteresowanych podaję adres strony www.solidplus.pl.

green_girl

Drzewo egzotyczne wygląda bardzo ładnie na tarasach,jednak jest to drogi interes.

simanaka

Niestety, nie na moją kieszeń.

kropeczka8

Ja po generalnym remoncie domu mam zamiar zainwestować również w ogród.

kfibak
olko napisał:

Szukając pomysłow na aranżację tarasu znalazłem piękne deski na taras, jednak nie jestem do końca pewnien, czy drewno zdaje egzamin na zewnątrz. Jeśli ktoś mógłby mi doradzić, czy dobrzeby było położyć takie deski, jeśli tak to czy może byc to drewno egzotyczne?

Drewno egzotyczne będzie idealne na taras pod warunkiem, że umiejętnie o nie zadbamy. To ta sama sytuacja, jak z bardziej nam znajomym http://www.castorama.pl/katalog-produktow/podlogi-i-sciany/podlogi-drewniane.html - staranna pielęgnacja pozwoli cieszyć się podłogą przez długi czas. Jednak trzeba będzie poświęcić na to więcej czasu niż przy zwykłych płytkach.

martike

Jakąś tam część projektu ogrodu, to jest projekt podjazdu można uzyskać kupując materiał budowlany na nawierzchnię. Jakiś czas temu przeczytałem, że Bruk Bet dorzuca do zamówień na swoje produkty projekt za dopłatą 500 zł, więc w jakimś fragmencie jest to super oszczędność.

DamianRob

My większość materiałów do wykonania ogrodu wykorzystaliśmy z oferty Pozbruk. Przemawia za nimi duże doświadczenie, świetna jakość wykonania i odpowiednim zabezpieczeniem (powłoką hydrofobową).

rodan

Projekt mojego ogrodu również wykonywał architekt krajobrazu, w osobie przemiłej p. Magdy z firmy Gardenon z Suwałk. Stwierdziłam, że lepiej na fachowcach polegać, to i bez poprawek będzie. A projekty p. Magdy są przemyślane, nie ma w nich nic przypadkowego. Ogród wyszedł przepiękny, zwraca uwagę.

Deko
simanaka napisał:

Niestety, nie na moją kieszeń.

hahaha, ten sam ból :)

bartkowy67

Czy ja wiem, czy koszt wynajmu architekta jest drogi? Ja znam kilku, którzy naprawdę biorą bardzo mało pieniędzy za świadczone usługi. Także być może zależy to od konkretnych przypadków :) 

moniaczekk

wcale nie jest to takie drogie, a efekt moim zdaniem - wart tych pieniędzy..

Odpowiedz w temacie

PROJEKT OGRODU

Edytuj wypowiedź

PROJEKT OGRODU

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja