Forum

Rośliny i ogród - Rośliny

Rośliny dla mężczyzny

Jan78

Witam Poszukuję roślin doniczkowych, nie wymagających, które zniosą małe zaniedbania z mojej strony;) Coś w sam raz dla faceta, który nie ma głowy do ich pielęgnacji ale chce mieć zawsze coś ładnego w mieszkaniu. Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam

Anita1969

Myślę, że dracena będzie w sam raz. Nie przepada za nadmiernym podlewaniem, nie musi mieć super słonecznego miejsca ani jakiś specjalnych warunków.

zeberka59

Witam.Polecam do uprawy hydroponicznej (wystarczy szklany wazon itd) papirusa oraz dracenę Lucky Bambo (można je czasem kupić w supermarkecie-takie pozawijane pędy).Niekłopotliwe są również w uprawie wszelkiego rodzaju odmiany zielistki i trzykrotki.Pozdrawiam

Listwy

Zawsze można kupić sztuczne :) Wody raczej nie potrzebują ziemi ani doniczki też wymieniać nie trzeba :) --------------------

Asiek33

są też takie fajne wynalazki jak donice z systemem nawadniania - podobno wystarczy sobie "przypominać" o podlewaniu raz na 12 tygodni:)) Z roślin ładnych a niekłopotliwych polecam zamiokulkasa - nie lubi za bardzo podlewania i nadmiernej troski:)

LozkaWodne

polecam rośliny hydroponiczne, czyli draceny, wymaga tylko wody, trochę słońca. Można kupić ją pod nazwą lucky bamboo.

K_S

Polecam różnego rodzaju sukulenty i tak jak ktoś już wspomniał Zamioculcasa i... sztuczne cuda :P

mojeoczysanadalzielone

kaktusy? sa teraz takie żywe kamienie, wyglądają atrakcyjnie i nie potrzebują szczególnej pielęgnacji :)!

Gienka34

Sztuczne kwiaty też mogą być piękne :) Ja często wyjeżdżam, więc takowe bardzo sprawdzają się w moim domu :) A kupuję je zazwyczaj tutaj: http://www.sklep.hydroponika.pl/Rosliny_i_kwiaty_sztuczne/ Dość dużą wagę przykładam do tego, by w moim domu wszystko się ładnie komponowało ze sobą, a tam mogę dostać naprawdę przeróżne i co ważne bardzo ładne sztuczne kwiatki.

ilonasz22

kup sobie paprotkę :D ___________________ http://www.between.pl http://www.between.pl

Szymeks

Kup paprotkę i podlewaj regularnie, przesuszysz przez tydzień, to nie masz połowy paprotki ;-) Ja polecam grubosze, tzw "drzewka szczęścia". Nie kują jak kaktusy, można je formować na bonzai, maja piękną soczystą zieleń. Dobrze zaopiekowane ozdobią każde wnetrze.

Jackus

Do autora: I co w końcu kupiłeś...?

domana

może jakieś kaktusy, albo sztuczne kwiatki :)

mczay

Jeśli już o roślinach mowa, to jakie jest Wasze zdanie na temat marihuany? Natknąłem się ostatnio na sklep internetowy,https://ganjafarmer.com.pl/content/56-nasiona-feminizowane w którego ofercie można znaleźć nasiona feminizowane. Jakie warunki powinienem spełnić, aby móc je uprawiać?

majka100

Też polecam sztuczne, albo kaktusy. Te pierwsze wg nie wymagają opieki a wyglądać mogą wspaniale – na bomm.pl mają chyba jedne z lepszych na rynku. Z kolei kaktusiki można podlać raz na jakiś czas i też będą cudownie zdobić mieszkanie ;)

E_korek

Szczerze? :) Polecam sobie sztuczne zamówić, ja mam kilka z megasceny i nie trzeba ich pilęgnować tylko kurz zetrzeć. Nie uwłaczam tutaj w żadne sposób facetom że nie potrafią się zając roślinami czy coś absolutnie tylko to najwygodniejsze rozwiązanie. No albo kaktusy jeszcze one też nie potrzebują mocnej uwagi 

Terenia85

Gdyby tylko było inne podejście do takich rzeczy to super prezentem były by nasiona marihuany indoor chryste ile urodzin by się miało z głowy :P

Odpowiedz w temacie

Rośliny dla mężczyzny

Edytuj wypowiedź

Rośliny dla mężczyzny

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja