Forum

Rośliny i ogród - Realizacje

Szukam firmy z okolic Częstochowy, zajmującej się konstrukcjami ogrodowymi.

AleksanderW

Tak jak w temacie, szukam firmy z naszych okolic zajmującej się konstrukcjami ogrodowymi, która podołała by większemu zleceniu. Chciałbym zrobić przy moim domu werandę, nieopodal altanę i jeszcze do tego mały mostek nad rzeczką na mojej działce. Znacie jakiś rzetelnych fachowców zajmujących się działalnością stolarską tego typu?

olaf2

Firma Drewmart. Bardzo polecana przez kilku moich znajomych. Ponoć w internecie zbierają całkiem niezłe opinie, i zajmują się właśnie wykonywaniem takich drewnianych konstrukcji. Więc myślę, że warto ich sprawdzić.

Szeremski
olaf2 napisał:

Firma Drewmart. Bardzo polecana przez kilku moich znajomych. Ponoć w internecie zbierają całkiem niezłe opinie, i zajmują się właśnie wykonywaniem takich drewnianych konstrukcji. Więc myślę, że warto ich sprawdzić.

Nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą osobiście, choć nazwa ta mówi mi coś. Najprawdopodobniej mój znajomy, który zaplanował robienie czegoś tam z drewna koło domu, współpracował z tą firmą, podobno fajnie mu to wykonali

AleksanderW

No dobrze, sprawdzę zatem. A macie może ich stronę internetową? Chciałbym zobaczyć jakieś ich realizacje ale trudno odnaleźć mi się z wyszukiwaniem w internecie.

olaf2

Sprawdź sobie pod tym linkiem: http://drewmart.com.pl/ masz tam zdjęcia projektów, kontakt do firmy i tak dalej- wszystko w jednym miejscu.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja