Forum

Rośliny i ogród - Realizacje

W sprawie płytek

Posty: 74
zabobon

Dokładniej płytek klinkierowych. Nie mam doświadczenia w tym temacie, ale wierzę, że są tu ludzie, którzy mają takie płytki i wiedzę większą ode mnie na ten temat. Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając i kupując takie płytki? Jaki producent się sprawdza?

Posty: 103
Mortor

Zależy pod jakim kątem szukasz, ja u siebie mam i bardzo chwalę, praktycznie niezniszczalne a nie jedno juz klinkier musial przetrwać, co do firm to mam http://megastore.pl/5852,5856,5865,Plytki_Klinkier.html

Posty: 18
posadzkizywiczne

Duża część osób wybierając podłogę w swoim mieszkaniu, domu czy obiekcie przemysłowym nie wie o posadzkach na bazie żywic. Bardzo trwałe, o różnej fakturze czy kolorystyce posadzki sprawdzają się wszędzie. Położenie jej wymaga sporego doświadczenia, odpowiedniego podłoża czy dobrania rodzaju żywicy do przeznaczenia pomieszczenia. Odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w utrzymaniu przekonują klientów w całej Europie www.precyzposadzki.pl

Posty: 14
bataa

ano właśnie, wiele osób kupuje płtyki tylko i wyłącznie kierując się ich wyglądem. Wiadomo, że wygląd to podstawa przy wyborze jakiegokolwiek produktu do mieszkania, który będzie widoczny :) ale jeżeli chodzi o płytki, tynki, dachódki, farby do ścian to oprócz koloru i ogólnego wyglądu warto dopytać się w sklepie o dane techniczne tego produktu, klasę czy partię. my z mężem bardzo długo wybieraliśmy płytki do mieszkania jak i na taras na działce. zdecydowaliśmy się ostatecznie wybrać firmę paradyż, bo ma bardzo bogatą ofertę http://www.paradyz.com/oferta-produktowa pod względem wygląddu, kolorów jaki i również służą radą a iważam że klasa tych produktów jest bardzo wysoka.

Posty: 3
squash55

Płytki to jedno, potem jeszcze trzeba założyć http://www.parapetyzkamienia.pl - warto mieć na uwadze jakieś kamienne i kolorystycznie zgodne z kolorem podłogi.

Odpowiedz w temacie

W sprawie płytek

Edytuj wypowiedź

W sprawie płytek

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.