Forum

Rośliny i ogród - Ogród

Zbiornik naziemny na deszczówkę

Danis33

Chcę kupić jakiś porządny zbiornik na deszczówkę naziemny. Gdzie mogę dostać niedrogo taki zbiornik? slyszałem coś że w sklepie internetowym "Dom i Woda" mają takie z darmową dostawą, ktoś się orientuje?

Weig

Tak Dom i Woda dostarcza za darmo jak zamówisz u nich przez internet, tutaj masz takie zbiorniki popatrz https://www.domiwoda.pl/15-naziemne-zbiorniki-na-deszczowke bardzo opłacalna rzecz, uwierz mi, sam posiadam taki od prawie roku i nie żaluję, że kupiłem.

Rais

Serio zaraz przed nadejściem zimy chcecie takie coś kupować.

Danis33

Ja chcę kupić jesienią, teraz są tańsze niż później wiosną czy latem tak slyszałem. Weig dzięki za linka, wybiorę może któryś z tych ze sklepu Dom i Woda, przyznam, że zaskoczony jestem cenami bo spodziewaiełem się wyzszych :)

majka100

Ja mam taki duży mauser i nie żałuję przydaje się jak złoto.

kukulek

też się rozglądam za zbiornikiem na deszczówkę, te na domiwoda wyglądają ciekawie, ale powiedzcie czy lepiej zainwestować w naziemny czy podziemny? oczywiście nie będziemy go na razie montować, chcemy tylko kupić bo dużo promocji jest

Danis33

Zamówiłem już ten zbiornik :) https://www.domiwoda.pl/glowna/37-zbiornik-classic-toskana-300-l.html tylko ponad 400zł, a aż na 300l. Wybrałem ten bo mam w podobnym kolorze meble ogrodowe, także będzie pasowac.

luuvar

Szczerze powiem, że nie brałem pod uwagę ozdobnych zbiorników na wodę, ale ten który poleciłeś z domiwoda.pl prezentuje się bardzo dobrze. Nie mam pojecia tylko kiedy jest najlepszy czas na inwestycje i generalnie montaż? Wiosna chyba co? Jesli sie myle to mnie poprawcie ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja