Forum

Wnętrza - Sypialnia

Aranżacja małej sypialni

gabri_ka

Witam, Planujemy z mężem zmianę aranżacji naszej małej sypialni (250 cm x 400 cm). Wstępnie planowaliśmy umieścić w niej meble w białym kolorze, ale nie jestem do końca przekonana do tego pomysłu. Mam obawy, że pokój zrobi się zimny i nie będzie w nim przytulnie. No i kwestia tego jak zaaranżować pokój w którym będzie dostatecznie dużo miejsca na przechowywanie rzeczy? W Ikei widzieliśmy ciekawe rozwiązania (np. łóżko z szufladami pod spodem), ale nie jestem przekonana do jakości. Sypialnię przygotowujemy również pod to aby w niedługiej przyszłości zmieściło się w niej łóżeczko dla niemowlaka. Będę wdzięczna za porady jak zaaranżować taką sypialnie i jak kolorystykę dobrać. Ewentualnie gdzie można znaleźć ciekawe meble (niskobudżetowo) do małych pomieszeń? Dodaję zdjęcie mojego pomysłu, proszę o komentarze: Zobacz zdjęcie: http://i.deccoria.strefa.com.pl/files/78331/126620/23b5b709baeb7c61a7b56462c5567c53.png

Iklik_pl

A jaki metraż ma sypialnia? Bo jeżeli jest większa to można zrobić garderobę w zabudowie,z przesuwanymi drzwiami,co zdaje egzamin. Poza tym nie ma się co obawiać białych mebli,wystarczy dać odpowiedni kontrast na ścianach jako kolor oraz dodatki. www.Iklik.pl

paulinawisniewska

Ja bym postawiła na jasny kolor. Białe ściany, a żeby nie było zbyt smutno kolorowe dodatki. Uważam, że do małych wnętrz świetnie pasuje https://www.whitehousedesign.pl/ i przy odpowiednim doborze dodatków jest on bardzo przytulny po inspiracje zachęcam zajrzeć na stronę www.whitehousedesign.pl :)

Wiwaldi

Podobają się Wam takie fajne łóżka http://superwnetrza.pl/category/wnetrza/sypialnia/ ? Macie jakieś podobne? :)

Marusarz

czy ja wiem ... moim zdaniem nie są jakieś szczególnie, no ale może się nie znam. Mam inny styl i takie łóżka nie do końca trafiają w mój gust. Ale pewnie znajdą się osoby, którym takim właśnie będzie się bardzo podobać

sasa_nQa

Lubię jeździć samochodem, ale żeby jeszcze w nim spać?:)

mihus
Wiwaldi napisał:

Podobają się Wam takie fajne łóżka http://superwnetrza.pl/category/wnetrza/sypialnia/ ? Macie jakieś podobne? :)

Mnie sie bardzo podobaja, w planach mam zakup podobnego :)

martka2

no jeżeli chodzi o kolorystykę to jasna jak najbardziej jest podstawą, fajną opcją jest też szafa z lustrzanymi drzwiami tak żeby optycznie powiększyć wnętrze, a oglądaliście sypialnie w meble-na-plus? bardzo fajne wyposażenie i dobra jakość u mnie trzymają się świetnie

Wiesio54

Na przeciwko zrobiłbym lustra, co do kolorów to może lekki szary albo beż

MarkoweTekstylia_pl

Co do kolorystyki to faktycznie podstawą będą tutaj jasne kolory,a w przypadku małej sypialni obowiązkowo lustro,tak aby wszystko nabrało przestrzeni,abyśmy nie mieli wrażenia,ze jesteśmy w klatce. Dużo robi też kolorystyka pościeli,narzuty ozdobnej- a tą bez problemu znajdziesz u nas. www.MarkoweTekstylia.pl

rozwidlak

ja również mam małą sypialnie ale swietnie zaaranżowali mi ją specjaliści z DD Projekt, zresztą możesz zerknąć na ich strone jest masa fajnych realizacji (ddprojekt.pl/pl/realizacje.html) mam wbudowaną szafę wnękową, 2 szare ściany, dwie białe, całość sprawia wrażenie przestrzeni większej niz w rzeczywistości, jestem bardzo zadwolony z efektów :)

KateFotnart

Ciekawe wrażenie przestrzeni może też spowodować umieszczenie pokoju fototapety.

Castle34

Białe meble są cudowne ! Przejrzyste, a zwłaszcza czyste. Ale wymaga to praktycznie codziennego sprzątania.

Andrew4

Na białym w sumie nie widac tak kurzu jak na czarnych meblach.

Olcia09

Białe mebelki to dobry pomysł. Nie widac kurzu i mają spokojny kolor. Pozdraiwm

majka123

też uważam, że białe meble fajnie wyglądają w sypialni:)

martike
eRzecznikMagnat napisał:

Biała kolorystyka mebli wpłynie korzystnie na wnętrze, gdyż je rozświetli i powiększy optycznie. Jeśli obawia się Pani chłodu czystej bieli, może warto zestawić je w towarzystwie ciepłych ścian, biel przyjmie wtedy ich odcień. Białe meble wyeksponowane na odrobinę ciemniejszym tle (beże, ciepłe pastele) mogą stworzyć wnętrze nastrojowe, delikatne, wysmakowane. Pozdrawiam serdecznie, E-rzecznik Magnat

Tu się zgadza, nawet te pasy pionowe czy poziome w beżowym kolorze na białym tle w pewnych aranżacjach wyglądają dobrze, a optycznie powiększają pomieszczenie. Można też dwie ściany na śnieżnobiało, dwie pozostałe na beżowo. Poszukajcie podobnych pokoi do swojego w necie i sprawdźcie jak się je urządza.

BellaStoria_pl

Na białych meblach może nie widać kurzu,natomiast o ich pielęgnacje też wcale nie jest łatwo i bardzo szybko się budzą,musimy o tym pamiętać. Inna sprawa,że do sypialni ta biel jako kojący kolor- faktycznie pasuje. Z naszej strony możecie liczyć na pomoc w kwestii wyboru dodatków jak pościel czy narzuta ozdobna którą znajdziecie na BellaStoria.pl

Danis33

Ja natomiast preferuję meble do sypialni w ciemniejszych kolorach, łóżko mam akurat w kolorach czerni i bieli i bardzo ładnie wygląda w sypialni. Osobiście uwielbiam meble tapicerowane, szczególnie te od producenta Wioleks z ich sklepu - meble bardzo dobrze wykonane i w przyzwoitych cenach.

BellaStoria_pl

Gorzej jeżeli mamy zarówno łóżko w czarnym kolorze jak i kolory na ścianie bo wtedy wszystko zlewa się w jedną całość,a przecież właśnie tego chcemy uniknąć. Zaglądaliście już do nas na BellaStoria.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas to zmienić,chętnie doradzimy podczas wyboru odpowiednich dodatków do sypialni.

Odpowiedz w temacie

Aranżacja małej sypialni

Edytuj wypowiedź

Aranżacja małej sypialni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja