Forum

Wnętrza - Sypialnia

Aranżacja małej sypialni

marineczka

Białe meble to bardzo fajny pomysł do małej sypialni! Jeżeli wnętrze wydawać się będzie zbyt chłodne zawsze można je ocieplić fajnymi dodatkami, roślinami i dobrze dobranym oświetleniem. W tym przypadku sprawdzą się takie lampy, które dają miękkie światło, najlepiej punktowe – gdy pojawi się maluszek będzie można włączyć lampkę bez budzenia dziecka. Wydaje mi się, że ostatnio o tym sklepie słyszałam wiele dobrego. Może warto poszperać u nich na stronie :) http://www.britoplighting.pl/Produkty

Wiesio54

Przy małej sypialni to już chyba zostają meble na wymiar. Teraz wysoki połysk chyba jest w modzie.

Danis33

A co myślicie o takim łóżku do sypialni? http://www.wioleks.pl/produkt/sypialnia-tapicerowana-lapas/ bardzo mi się podoba ten design, szukam jakiegoś łóżka do sypialni od Wioleks, bo lubię tego producenta mebli tapicerowanych. Jak sądzicie, do sypialni dość średnich rozmiarów nada się? W sumie za wiele mebli nie planuje do tej sypialni wstawić, więc myślę że takie łóżko nie zajęło by zbyt wiele miejsca. Ma dość duże wymiary ale właśnie czegoś takiego szukam.

KateFotnart

Aby powiększyć wizualnie małą sypialnię proponuję zostawać fototapetę, ale taką która otworzy przestrzeń. Na stronie www.fotnart.pl można znaleźć sporo takich tapet.

rampol

Kamień dekoracyjny bardzo pasuje do sypialni i nadaje jej sporo uroku. Co do modeli to wybór jest ogromny. Osobiscie podoba mi się bardzo celtic w kremowych odcieniach.

Ogrodnik79

Starając się urządzić małą sypialnie można znaleźć sporo pomysłów na nią. Począwszy od dodatkowych półek, wykorzystaniu powierzchni pod łóżkiem, zakpieniu szafy z przesuwanymi drzwiami, czy fototapetą na ścianie. Powodzenia w aranżacji.

Kwiaciarka

Chyba najlepiej sprawdzą się pastele i lustra. Może fototapeta z pięknym widokiem.

KateFotnart

Zgadzam się z Kwiaciarką:)

BellaStoria_pl

Jeżeli sypialnia jest mała,to nie polecam fototapety która może tylko "dobić" wnętrze i przytłoczyć je,lepiej właśnie pastele czy kolory typu wanilia-słonecznik aby nadać mu odpowiedniego klimatu oraz ciepła. BellaStoria.pl

darksouls

Ja uwielbiam do sypialni, jasne drewniane meble :)

BellaStoria_pl

Nikt tego nie wyklucza,ja pisze jedynie o tym aby uniknąć monotonii,więc do ciemniejszych ścian- jasne meble fajnie się sprawdzą i zapewnią ten kontrast który jest moim zdaniem najważniejszy. Podobnie jak szereg dodatków i ozdób,które znajdziecie na www.BellaStoria.pl

Danis33

Pisałem swego czasu w tym wątku na temat tego łóżka do sypialni http://www.wioleks.pl/produkt/sypialnia-tapicerowana-lapas/ z prośbą o radę, nie otrzymałem odpowiedzi, ale zdecydowałem się jednak na jego zakup. Zajmuje trochę miejsca bo jest duże, ale nie potrzebuje w sypialni nie wiadomo ile mebli więc jest ok :)

BellaStoria_pl

Łóżko moim zdaniem bardzo ładne,jaka jest kolorystyka ścian i podłogi? Bo to wszystko ma znaczenie w kwestii urządzenia,aranżacji sypialni,możesz liczyć na naszą pomoc:) www.BellaStoria.pl

Danis33

Ściany białe a podłoga jasno brązowa. Pierwsze noce przespane, łóżko bardzo wygodne :) Może niedługo zajrzę do Państwa sklepu po pościel do nowego łóżka, aczkolwiek chwilo najbliższe wydatki mam skierowane na stół do salonu, prawdopodobnie znowu skorzystam z asortymentu od Wioleks. Potem będę planował mniejsze wydatki jak nowa pościel, dekoracje do salonu i sypialni.

BellaStoria_pl

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli watek jest w dalszym ciągu aktualny,to koniecznie daj znać na jaką aranżację ostatecznie się zdecydowaliście,na które dodatki,czekamy z niecierpliwością i służymy swoją pomocą na BellaStoria.pl

Wiesio54

Najlepiej zeby była funkcjonalna pojemna szafa, duże lustra, łóżko i mała szafeczka przy

BellaStoria_pl

Każdy ma swoją wizję oraz gust,a szkoda że autorka nie zdecydowała się pochwalić na co ostatecznie padł wybór,w dalszym ciągu czekamy na zdjęcia sypialni :) www.BellaStoria.pl

majka123

To prawda;) też jestem ciekawa jak teraz wygląda ta sypialnia:)

adyss

Jasne meble to dobry pomysl - im jaśniej tym pomieszczenie wydaje sie większe - tak jak tu - http://www.malyduzyremont.pl/2016/05/metamorfoza-sypialni-wykonczenie.html

ManieQ1

Fajny artykul znalazlem na temat urzadzenia wygodnej sypialni na portalu http://zmieniamymiasto.pl/wygodna-sypialnia-czyli/ - pomyslow maja tam naprawde mase! Warto zajrzec.

Odpowiedz w temacie

Aranżacja małej sypialni

Edytuj wypowiedź

Aranżacja małej sypialni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja