Forum

Wnętrza - Salon

Aranzacja salonu/ pokoju dziennego

Marceli

Nowoczesny wystrój salonu jest teraz na topie :) też taki planujemy. Polecam geometryczne kształty i duże przeszklenia. Warto także poczytać o ogólnych zasadach planowania przestrzeni pokoju dziennego: http://www.meblekuchenne.org.pl/jak-najlepiej-urzadzic-salon/ tutaj znajdziesz garść informacji o projektowaniu pokoju dziennego tak by był funkcjonalny i wygodny dla całej rodziny przez długie lata :)

angelus

No trzeba mieć ten zmysł eteryczny i talent, żeby sobie jakąś fajną aranżację stworzyć, zresztą przeczytajcie sobie ten artykuł http://budownictwopolskie.pl/artykul/znajdz_swoj_styl_z_projektantem_wnetrz sporo rzeczy na temat projektowania wnętrz wyjaśnia. Jak się okazuje nie jest to prosta sprawa, trzeba mieć jednak talent i odpowiednie wykształcenie, żeby stworzyć coś ciekawego.

ListwyDekoracyjne

hmm mysle ze kazdy potrafi zaaranzowac swój salon. Poniewaz kazdy ma inne widzi mi się:)

zabobon

Niby tak, ale ja też mam często problemy przy wszelkich remontach. Czasem trzeba się inspirować jakimiś projektami, czy szukać pomysłów u innych :-) A jak się zupełnie nie ma pojęcia co zrobić to można skorzystać z pomocy projektantów. Czasem tylko konsultacja wystarczy, czasem trzeba im powierzyć całą robotę. Mnie inspirują ostatnio projekty z n-design.pl Niedługo będzie u mnie remont i szukam inspiracji gdzie tylko mogę.

darekpiecz

Proponowałbym zajrzeć na stronkę www.landofcolor. Tam jest trochę fajnych rzeczy, motywów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń.

mika31
ListwyDekoracyjne napisał:

hmm mysle ze kazdy potrafi zaaranzowac swój salon. Poniewaz kazdy ma inne widzi mi się:)

Hehe, każdy może, ale nie każdy powinien. Widziałam naprawdę niezłe projekty wykonane w amatorskich programach do projektowania i aranżacji np. light decor, power net, przez ludzi którzy wcześniej nie mieli nic z tym wspólnego, ale nie mają kasy na architektów, ale i równie dużo średnich, mało inspirujących. Wydaje mi się, że do umiejętności aranżacji przestrzeni trzeba mieć trochę talentu; to tak jak ze śpiewaniem, czy rysowaniem - wszyscy umiemy, ale z różnymi efektami.

paweld90

POLECAM firmę TOKDREW www.allegro.pl szukaj TOKDREW http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4858556 ławy stoły w przyzwoitej cenie i wysokiej jakości

AnnaBudnik

Aranżacja salonu, bywa czasem nie lada problemem. Trudno dopasować dodatki i wystrój aby razem wyglądy dobrze i jeszcze odzwierciedlały naszą osobowość. Dlatego zapraszam do Atelier: www.annabudnik.pl Atelier powstało z myślą o osobach ceniących piękno, wysoką jakość oraz niebanalne rozwiązania w zakresie dekoracji wnętrz. Posiadamy ok. 10 000 wzorów, kolorów i rodzajów wysokiej jakości tkanin renomowanych firm. Naszą ofertę na bieżąco uaktualniamy pozyskując nowe kolekcje. Różnorodność materiałów pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji uwzględniających indywidualne potrzeby naszych klientów. W Atelier projektujemy i szyjemy na zamówienie różnego rodzaju dekoracje okienne takie jak: zasłony, firany, lambrekiny, rolety i żaluzje. Wykonujemy także wygodne, stylistycznie dopasowane do wnętrza fotele i kanapy.

alideco

Ostatnio przeglądając różne likepage na FB powiązane z aranżacjami wnętrz natknęłam się na jeden szczególnie ciekawy Nasciturus design. Pozytywnie zaskoczyło mnie to jak ciekawie i komfortowo można urządzić różnego rodzaju powierzchnie, począwszy od kawalerek, a kończąc na loftach.

ala30

Zgadzam się, że czasem przed remontem warto się skonsultować z kimś kto zawodowo zajmuje się aranżacją wnętrz. Moja koleżanka skorzystała z takich usług u teraz ma naprawdę bardzo fajnie urządzone mieszkanie. Coraz częściej spotykam się z pozytywnymi komentarzami na temat n-design.pl faktycznie muszę przyznać, że mają bardzo ciekawe pomysły zamieszczone w portfolio. Myślę, że warto czasem podpatrywać pomysły, aby później móc je wykorzystać.

someone123

Myślę że www.ada-pa.pl to idealne rozwiązanie. Są trwałe, łatwo je wyczyścić a w sklepach jest bardzo duży wybór różnych kolorów i deseni.

astalawista1987

Ja lubię coś co ożywia pomieszczenia, dlatego bardzo podoba mi się wzór mniej więcej w takim stylu: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=290818344290325&set=pb.101682149870613.-2207520000.1350853823&type=1&theater nie jest zbyt krzykliwy, ale i dodaje dynamizm ścianie ;)

LadyInRed

Ja również nie pogardze poradą na aranżację ciemnego - ciemny fiolet- pokoju dziennego ;) Dywan biały? Fototapeta?Firany? jestem w kropce

Szymeks

Ciemny strasznie dołuje, szczególnie jesienia :(

Gumri

Ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz możesz zobaczyć w katalogach Barlinka. A co najważniejsze znajdziesz tam idealna i dobrą podłogę do swojego pokoju.

Mija73

Mam coś naprawdę ekstra, nie trzeba jechać aż do Włoch, aby uzupełnić swój domek o dodatki w stylu góralskim, ale góralskim w najlepszym słowa znaczeniu, żaden folklor, cepelia a prawdziwy alpejski styl :) Niedawno kupiłam ,z myślą już o atmosferze świątecznej, komplet poduszek i obrus z wyjątkowymi aplikacjami i wzorze, wg mnie mogą być one zarazem bożonarodzeniowe jak i ozdobą na co dzień. Szczerze POLECAM SKLEP - http://domowyurok.pl SUPER produkty, jakość jak i wykonanie na wysokim poziomie, oryginalne nie jakaś chińszczyzna. Wiem bo sprawdzilam produkty osobiscie. Świetny pomysł na PREZENT GWIAZDKOWY i nie tylko.

LEDaTEC

Wszystkich, którzy planują zmianę oświetlenia swoich czterech kątów, zapraszam na facebookowy profil firmy LEDaTEC - tylko tam dowiecie się, jak uzyskać 25-procentową zniżkę na wszystkie oprawy: www.facebook.com/LEDaTEC

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja