Forum

Wnętrza - Jadalnia

białe krzesła, brązowy stół?

majek

.

majek

.

arganzac

dziwne polaczenie

majek

.

robertkanon

Wydaje mi się że może być ok, ale musiałbym zobaczyć. Na początku jak właśnie artecubo aranżowało mi wnętrze też nie byłem do końca przekonany, dopóki nie zobaczyłem :D http://artecubo.pl/

langustyn_ek

raczej wybrałbym jasny stół w połączeniu z jasnymi kolorami. bo przy ciemnym stole białe krzesła będą wyglądać co najmniej dziwnie.

dow

takie połączenie kolorów to bardziej na działkę itp.

KarolCom

Świetne połączenie kolorów moim zdaniem:)

tomek766

jak dla mnie to połączenie raczej do siebie nie pasuje. jak już to pójść to w tym kierunku że brązowy stół i kremowe krzesła. takie rozwiązanie by się mniej gryzło. miałem znajomą która wokół stołu miała różne krzesła w różnym stylu i o dziwo wyglądało to nieźle.

goocha_89

czyli taki artystyczny nieład

SylwiaDuszek12

Bardziej jak już dla mnie mogło by być połączenie białego z czarnym ale co kto lubi.

karolinka44

na pewni ladnie by to wygladalo, ale nie wyobrazam sobie miec bialych tapicerowych krzeseł :) chyba wpadlabym w nerwicę :) jesli podoa Ci się połączenie bieli i naturalnego drewna to zobacz ten stoł: http://www.absynth.eu/produkty.php?id=163&produkt=stół%20dębowy%20160 - debowy blat i biale nogi - idealne polaczenie ;)

claudia_zg

Hmm połączenie kolorów wydaje się z góry skazane na niełaskę, ale może to będzie jakieś pozytywne zaskoczenie, że jednak takie połączenie kolorów krzeseł ze stołem wyjdzie ciekawie i fajnie.

karolinka44

może się udać, np z takim stołem http://www.absynth.eu/produkty.php?id=163&produkt=stół%20dębowy%20160 który ma blat z litego drewna debowego, a nóżki są białe :) do tego jakieś równie dizajnerskie krzesła i będzie idealnie :)

NinaT

Biały i kolor drewna często bardzo dobrze ze sobą wyglądają :)

Ikaler

Moim zdaniem to dziwne, na pewno nie do domu

Agnieszka_16076

A jak dla mnie to zależy od tego jak wygląda reszta pomieszczenia, w jakiej jest kolorystyce itp. Ja np. mam u siebie biały stół i ciemnobrązowe krzesła (IKEA) i wygląda to bardzo przyzwoicie. Jednak jak już wspomniałam - zależy od ogólnego stylu pomieszczenia :)

riro123

Dlaczego nie ? Takie połączenia nadają ciekawy pomysł i wyraz każdemu wnętrzu. Aktualnie poszukuje się ciekawych rozwiązań wnoszących coś nowego i niekonwencjonalnego. Wystarczy tylko spojrzeć na ofertę modnego sklepu http://meblarnia.com.pl/p/1553/820/rozkladany-stol-do-jadalni-w-stylu-prowansalskim-makadamia-stoly.html Idą za trendami, oferując oryginalne pomysły, każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego nie powinniśmy uciekać przed takimi połączeniami.

Sklep_Darymex_pl

Moi znajomi właśnie tak mają,czyli brązowy stół i do tego komplet białych krzeseł,tylko że tapicerowanych. Są bardzo wygodne i ładne,moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie które sprawdzi się w praktyce,będzie stanowić kontrast. www.Sklep.Darymex.pl

marita_

też tak mam

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja