Forum

Wnętrza - Sypialnia

Ciemne kolory

logitech111

Czy może ma ktoś z was ciemne kolory ścian w sypialni? Sam zastanawiam nad czymś takim, ale nie wiem czy to jest odpowiedni kolor :)

cawiar

Mam tapety - ciemne bordo z dodatkami złota i brązu(w stylu pałacowym). Wyszło super i wcale nie jest za ciemno. Do tego ciemne meble i zasłony w ciemnym brązie. Jak wszystko już bedzie na swoim miejscu - to załącze fotki.

mieta

ciemny kolor to jaki? ciemnobrązowy? czarny? granatowy? fioletowy? moim zdaniem ciemne odcienie kolorów będą zawsze dobrze wyglądały w sypialni pod warunkiem, że jest ona duża. Ja mam czerwone ściany w sypialni i w połączeniu z czarnymi meblami wyglądają one bosko:)

Katamay

Ja mam w salonie ciemne ściany...tzn jasny brąz ale sam kolor jest dosyć ciemny. Kilka odpowiednich dodatków i wygląda genialnie. Wkleję później fotki.

marzenka14

Ciemne ściany w połączeniu z jasnymi meblami wyglądają super. Pokój sypialny to jedyne pomieszczenie w moim domu, w którym na ścianie jest tapeta. To ciemna malina, śliwka... :happy: W połączeniu z jasnymi meblami - u mnie klon nida - wygląda super stylowo! Polecam. Nie bójcie się ciemnych ścian w takim pomieszczeniu...

Moniii

Czarno, szare ściany, jasne meble i podłoga. Wygląda super! Polecam

choccolate

a w przypadku kiedy mam w sypialni sofe (pełniąca role łóżka) + fotele w kolorze beżowym, pasowałaby do tego 1 bądź 2 ściany w kolorze granatowym (ubóstwiam ten kolor i bardzo mi na nim zalezy) a reszta np. w bieli ? czy nie beda sie te kolory "gryzły" ?

choccolate

a w przypadku kiedy mam w sypialni sofe (pełniąca role łóżka) + fotele w kolorze beżowym, pasowałaby do tego 1 bądź 2 ściany w kolorze granatowym (ubóstwiam ten kolor i bardzo mi na nim zalezy) a reszta np. w bieli ? czy nie beda sie te kolory "gryzły" ?

Adrian_s

ja ma u siebie ciemny orzech + meble tak jakby miesznak dąb z olchą plus do tego drzwi białe (błe) ale to wymienię za jakiś czas raczej też coć ciemnego np. Orzech 4 w kolekcji Porta-Nova z niczym się nie pogryzie a inne pomieszczenia sa jasne więc zafunduje sobie ładny kontraścik. Ja lubię ciemne i uważam że u mnie się sprawdza. Pozdrawiam

Odpowiedz w temacie

Ciemne kolory

Edytuj wypowiedź

Ciemne kolory

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja