Forum

Wnętrza - Salon

Co macie na oknach w salonie

Leaven

Chodzi mi tutaj o dekoracje.

Zdecydowaliscie sie na firany czy jednak rolety? 

tajusta30

U nas są po prostu proste klasyczne rolety Nie decydowałam sie na kolorowe wzory bo coś takiego nie za bardzo mi się podoba, poza tym co jeśli zechcę zmienić nieco dekorację w pokoju dziecięcym? Nie bede wymieniała rowniez i rolet bo będzie to dosć drogie rozwiązanie.

Jeśli szukacie firmy, w której mozecie w dobrej cenie zamówić dla siebie rolety, polecam zerknać sobie tutaj:
http://lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/

Powinni dobrać Wam rolety do pomieszczenia, zamawiałam tam dla siebie i jestem zadowolona z ich wykonania

Karolajn88

Ja posiadam rolety. Moim zdaniem firany zajmują za dużo miejsca. A nad oknami, z zewnętrznej strony posiadam oświetlenie ledowe - od  FLHF. Bardzo ładnie z zewnątrz to wygląda. Ja miałam zawsze problem z firanami, że ciężko się u mnie je zdejmowało. To całe pranie itd... Zdecydowałam, że ich teraz nie będę miała. Myślę nad zasłonami, ale jeszcze nie wybrałam odpowiednich. Takich, które mi się spodobają. 

sawyer

Ja na razie mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie mam firany, ale w domu, który mam nadzieję, że zaczniemy budować na wiosnę, chciałabym mieć tylko rolety. Firany to zbieranina kurzu jedynie. 

emili85

W mieszkaniu posiadam same rolety, jest dość małe i nie mam za bardzo miejsca żeby je dodatkowo zapychać firanami i zasłonami ( choć bardzo nad tym ubolewam ). Jestem w trakcie budowy wymarzonego domku i tak na 100% będe miała w oknach gładkie firany i do tego klasyczne zasłony. Dodają one ciepła całemu wnętrzu, co jest bardzo ważne. Zastanawiam się jeszcze nad roletami dzień-noc w stonowanym kolorze. Znalazłam szeroki wybór n tej stronie : https://nietylkofiranki.pl/234-rolety .

Jak myślicie dać rolety czy sobie darować ?

maciekdzi

Ja osobiście długo sie zastanawiałem nad tym czy iść w stronę rolet rzymskich czy rolet dzień noc - zasłony jakoś nigdy mi nie pasowały - mocno postawiłem więc na rolety materiałowe i szczerze mówiąc żona jest bardzo zadowolona, ja też bo mam spokój :)

rolety materiałowe

<a href=”https://grako.pl/blog/rolety-materialowe-skuteczna-ochrona-przed-sloncem/”>rolety materiałowe</a>

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja