Forum

Wnętrza - Przedpokój

Co zrobić z wnęką w przedpokoju?

radek76

Witam powstała mi wnęka w przedpokoju o wymiarach 25cm szerokości 2m wysokości i 30cm głębokości w jaki sposób ją zagospodarować? Może uda mi się później zamieścić zdjęcie.

Benyslaw

obawiam sie z taka wneka juz nic nie zrobisz ona jest za mala na poleczki w sumie najlepiej bylo by zamurowac ..:/ ale prosciej jest zostawic moze sie prztda na cos tupu miotla ... lub cos takiego

loooks90

Moze udało by się zainstalować u góry halogen i postawić tam jakiś cienki wazon z gałęziami, można również pomalować ją na jakiś wystrzałowy kolor aby pasował do koloru holu ! Albo podzielić po 1m wysokości i ustawic jakieś cienkie kaktusy :)

domswiatla

wnęka idealna na półeczki 25cm szeroka i 30 cm głęboka :) moje propozycje: 1. przykrycie wnęki taflą szkła lub pleksi, podświetlone od tyłu świetlówkami; 2. półki z karton gipsu, odpowiednio pomalowane i podświetlone oprawami halogenowymi; 3. pomalowanie wnęki na kontrastowy w stosunku do koloru ścian odcień i zamontowanie wieszaka, użytkowanie w ten sposób wnęki; 4. tafla lustra na całej wysokości, podświetlona po bokach taśmami z diodami LED; 5. bambusowe łodygi o średnicy 5-8 cm ułożone jedna obok drugiej i podświetlone od tyłu.

marekf
radek76 napisał:

Witam powstała mi wnęka w przedpokoju o wymiarach 25cm szerokości 2m wysokości i 30cm głębokości w jaki sposób ją zagospodarować? Może uda mi się później zamieścić zdjęcie.

żal pozbywać się takiej wnęki - a możliwości jest kilka 1. gipsowy element dekoracyjny oświetlony halogenem 2. przykrycie wnęki grubym PVC z wyciętym wzorem w środku np. motyw lisciasty i instalacja w wnęce jarzeniówek - światło wychodzi przez wzór w "ścianie" 3. można wyciąć motyw np. liściasty z plexi lustro i wkleić w wnękę a z dołu wnęki wmontować halogeny - światło odbija sie od lustra 4. z boków wklejamy kawałki karton gipsu tak by uzyskać szczeliny 6mm na plexi bezarwną do wsunięcia jako półki - bezpieczniejsze od szkła - a z góry i dołu lekko zabudowujemy i montujemy halogeny "góra" i "dół" - na półkach mozna postawić jakieś drobiazgi - a swiatło przechodząć przez nie dodaje uroku 5. kombinacja tych wariantów zawsze mozna zrobić projekt M. Fromeliusz 0501 418 477

traczka

Sama zastanawiam sie obecnie nad zabudową wnęki w przedpokoju. I mam dwie opcjehttp://www.domy-ogrody.com/zabudowa-wnek-wybierz-najlepsze-szafy-wnekowe

Wieszaki odkryte - na poczatku brałam to pod uwage , potem jednak doszłam do wniosku, ze moze zrobic sie bałagan.

Druga opcja to zabudowanie wnęki szafą - i obecnie przychylam się bardziej ku temu

Pytanie jednak czy lepsza bęzie tutaj szafa suwana czy jednak szafa otwierana tradycyjnie? 

Co jest Waszym zdaniem lepszą opcją? 

beatawol0256

Szkoda, że wnęka jest taka mała, bo nie da się jej przerobić na szafę. Ale może warto ją jakoś zasłonić, żeby zrobić tam mały schowek na jakieś rzeczy do sprzątania albo jakieś inne "przydasie"? Ewentualnie faktycznie zrezygnować z praktycznego rozwiązania i zrobić z tego element dekoracyjny z miejscem na jakąś roślinę, mikro-stolik na jakieś rzeczy codziennego użytku? Bo szkoda zostawiać przestrzeń zupełnie niewykorzystaną, nawet jeśli jest ona tak mała

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja