Forum

Wnętrza - Łazienka

Czerwona łazienka

inspirator

Co sądzicie o tej: http://www.warszawa.domoklik.pl/pl/oferta/882992-sprzedaz-mieszkanie-wola-leszno w prezentowanym mieszkaniu ? Jakoś kompletnie nie mogę się do niej przekonać :) z tą czerwienią ktoś poszalał, chyba za bardzo :)

stanleykrakow

o ile dom jest ok, to łazienka krzyczy , 15 minut i mam dosc:) czerwony jako dodatek ok ale nie jako baza, czerwona wanna sugeruje ze jesttam troche na siłe , jak dla mnie nic ciekawego .Pewnie własciciel chce sprzedac bo nie moze wytrzymac łazienki:)

Bambucca

A może chodzi o to, żeby córka za długo nie siedziała pod prysznicem? ;) Oczy bolą już po wejściu!

addatelier

Zgadzam się z przedmówcami... długo bym w niej nie usiedziała hehe www.addatelier.pl

inspirator

może faktycznie taki był zamysł tej łazienki. Może ktoś nie spodziewał się, że czerwień ta, tak mocno będzie biła po oczach! patrząc na tą łazienkę mam skojarzenia z domem publicznym - nie wiem czy słuszne, bo nie miałem okazji odwiedzić ;) wracając do samej łazienki: jak dla mnie KIT

addatelier

inspirator, tez mi się tak skojarzyło hehe www.addatelier.pl

caya_design

Witam. Czerwony kolor w łazience obecnie jest bardzo modny. Jednak macie racje że, łazienka na tym zdjęciu jest bardzo krzykliwa. Płytki powinny być w spokojniejszej czerwieni lub w wiśni. A wanna zdecydowanie biała. Przy ciemnych ścianach wyposażenie łazienki powinno być w jasnych kolorach, żeby ją rozjaśniały. Płytek w ciemnych kolorach też nie powinno kłaść się od góry do dołu tylko np. do połowy ściany (ale nie tak jak to jest przedstawione na tym zdjęciu). Najmodniej jest obecnie łączenie ciemnych płytek z jasnymi. Fajnie to wygląda. A poza tym według feng shui łazienka powinna być czerwona. Czyli czerwony w łazience tak, ale nie taki jak na tym zdjęciu i też nie w taki sposób.

lunatyczka

Przesadzacie, ta łazienka wcale nie jest taka zła. Może przez dłuższy czas nie mogłabvym w niej wytrzymać( długie wylegiwanie się w wannie nie wchodzi w grę) ale jakbym miała dwie łazienki to jedna mogłaby tak wyglądać:)

alideco

To nie jest w moim stylu taka łazienka. Jak jeszcze lustro jest ok tak wanna jest nie do przejścia. Ja w łazience wolę mniej intensywne kolory. Na przykład takie:http://www.opoczno.eu/kolekcja.php?kolekcja=k007&aranzacja=k007a001&m=220 . Całkiem niezła kolekcja płytek, szczególnie podoba mi się ten morski kolor. :)

MarcinWarszawa

Jeśli ma to być łazienka w czerwieni i nie chcemy, żeby ta czerwień była gryząca i intensywna, a za razem przydało by się trochę ciekawego efektu to może coś takiegoZobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/37977/41501/fc196e17e42987a98762ec19e091e45f.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/37977/41501/fc196e17e42987a98762ec19e091e45f.jpg jest to co prawda bar, ale płytka ma taka strukturę, że po położeniu na ścianie widać efekt jakby lała się po niej wodaZobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/37977/41501/734aefbd745c5a9d18ed47783a4b3b5e.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/37977/41501/734aefbd745c5a9d18ed47783a4b3b5e.jpg - a to przykład ale w białym

marinka

Co za dużo to niezdrowo:) tak jak mówili już inni - czerwień może być dodatkiem.

ktosik

zdecydowanie dodatkiem - czerwony jest kolorem - jak wiadomo - bardzo agresywnym i takie same uczucia wywołuje w człowieku, co raczej jest nie wskazane w kuchni pełnej noży!

kaspi

WIdziałm juz kilka łazienek w takim kolorze i dalej nie rozumiem co właścicieli tych przybytków skłania do takiej aranżacji. Jak dla mnie to kompletna kicha.

lunatyczka

Dokładnie tak. Zdecydowanie bardziej wolę łazienki w kolorze zieleni czy niebieskiego, ewetualnie białego. coś w tym stylu http://www.facebook.com/album.php?aid=90266&id=1502207200&fbid=1630204803973#!/photo.php?fbid=145018268850017&set=a.145018135516697.24243.120742721277572 jest stylowo i elegancko, dokładnie tak jak lubię:) Podoba mi się jeśli łazienka jest jasna , tylko w takiej dobrze się czuję

misiaczek1412
Perlik

ŁoMatko! Czerwona łazienka, może wyglądać dobrze, ładnie i gustownie, chociaż mnie się takie nie podobają, ale to co tutaj jest pokazane, to przeraża i sprawa, że człowiek chce uciec jak najprędzej z takiego wnętrza. Po panelu można zauważyć, że "troszkę" pieniędzy kosztowała, a ja gdybym miała się tam wprowadzić, od rzu wywaliłabym wszystko na śmietnik. Ta też jest czerwona i chociaż ja takiej bym nie zrobiła, to nie wygląda tak fatalnie jak tamta: http://www.iszafy.pl/pl/galerie/633/1019

thuggish

Fajna ta czerwona łazienka, ładna bo nie jest cała czerwona. Ciekawe czy ciężko zrobić takie połączenia kafelków różnych kolorów. Widziałem takie czerwony płytki na opocznoplytki.pl , też bardzo fajnie wyglądały.

kaspi

Czerwony w łazience, ale tylko w dodatkach i to niewielkich, na pewno nie urządziłabym w takim kolorze całej łazienki.

marinka

no niestety, tak to jest z intensywnymi kolorami. Nie można przebywać w takim pomieszczeniu zbyt długo. Jeśli ktoś naprawdę lubi czerwień i koniecznie chce ją mieć w łazience, to niech pomyśli o jakimś dekorze - czerwony kwiat na beżowych płytkach lub pasku z mozaiki czerwonej. Tyle.

ktosik

Zgadzam się z innymi, jeden szlaczek w tym kolorze wystarczy. Trzeba tylko poszukać takich aranżacji w internecie.

Odpowiedz w temacie

Czerwona łazienka

Edytuj wypowiedź

Czerwona łazienka

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja