Forum

Wnętrza - Kuchnia

Czy w waszej kuchni też?

deboraaa

Śmierdzi? Trochę mi to przypomina taką kumulację zapachów wszystkich obiadów... ogólnie na minus. Kuchnia jest zaraz przy wejściu, więc ten zapach uderza od razu. Jak się go pozbyć? :((

aneczka12

Moze wywietrzyć :) kuchnia ma okno? Jeśli jest okno to pomoże wyprać firankę i kupić odświeżacz powietrza.

deboraaa
aneczka12 napisał:

Moze wywietrzyć :) kuchnia ma okno? Jeśli jest okno to pomoże wyprać firankę i kupić odświeżacz powietrza.

Od tego zaczęłam i tak już miesiąc próbuje... bez skutku

deboraaa

up

Regem_pl

Może to kwestia montażu samego okapu do kuchni, dzięki któremu skutecznie pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów. Druga kwestia to sama dekoracja okna, tutaj uważam że nie należy przesadzić i wystarczy roleta plus firanka lub żaluzje. www.Regem.pl

DecoRoom

Pierwsza rzecz to wentylacja do sprawdzenia,rzecz w ogóle co dziwne często zaniedbywana często przy aranżacjach, szczególnie w zakresie dobrego i funkcjonalnego okapu, który też może walor aranżacyjny pełnić. https://www.facebook.com/decoroom.eu

deboraaa

Była już firma od ozonowania, zaradzili :)

Cube2_pl

A z ciekawości możesz napisać ile kosztowała Cię usługa ozonowania wnętrza,kuchni? Pytam bo ta informacja na pewno przyda się innym Użytkownikom na forum. www.Cube2.pl

deboraaa

Płaciłam 300 zł

Odpowiedz w temacie

Czy w waszej kuchni też?

Edytuj wypowiedź

Czy w waszej kuchni też?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja