Forum

Wnętrza - Łazienka

Czyszczenie łazienki - jakie środki?

Użytkownik deccoria

Zgadza się, tutaj wcale nie trzeba inwestować w specjalistyczne srodki do czyszczenia a robić to po prostu regularnie i nie będzie problemu aby nasza łazienka lśniła :)

Abip.com.pl

Marlena09
Środki do mycia domu, płyny, spraye itp. wszystko kupuje w markecie. Nie biorę już żadnych markowych produktów, bo te sprzedawane przez sklepy są tak samo dobre, a są znacznie tańsze. W polo mają markę UFO i w zasadzie można kupić wszystko co jest potrzebne do domu.
Nicodemka

Przestałam już używać tańszych środków. Od niedawno zamawiam ze sklepu online niemieckie środki czystości. 

magdakrup

Moja znajoma podpowiedziała mi kiedyś że do czyszczenia kafelek w łazience, lustra, umywalki czy wanny dobrze sprawdza się woda z octem. Sprawdziłam i potwierdzam. Czyści zarówno brud jak i kamień.

PlantaGarden

Nie wiem czy ocet i inne środki domowe są w stanie wyczyścić łazienkę z bakterii... Ja stosuję płyn czyszcząco dezynfekujący Gold Drop i mam czystą, sterylną i pachnącą łazienkę!

Marlena09

Ja mogę Wam polecic bardzo dobry i skuteczny srodek - Mleczko do czyszczenia UFO z Polomarketu. Sprawdził sie u nas już nie raz wiec na pewno warto go kupić, zwlaszcza ze nie kosztuje duzo.

Stone1999

U mnie czyszczenie łazienki jest naprawde sporadyczną czynnością - jeśli mówimy oczywiście o usuwaniu osadu kamienia np. z kabiny prysznicowej itp. U nas mamy zamontowany zmiękczacz wody, ktory moim zdaniem działa na takiej zasadzie, jak odkamieniacz, ale zamiast leczyć to po prostu zapobiega problemowi. Sporo na ten temat się już można dowiedzieć np. stąd:https://hydropath.pl/zmiekczacz-wody-czy-uzdatniacz-wody/ Fajnie i rzeczowo opisane. W koncu ktoś, kto wyjaśnił podstawowe pojęcia :)

skitles

Czyszczenie, sprzątanie może być naprawdę przyjemne jeśli jestesmy zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt oraz środki czystości np. https://ludwikekologiczny.pl/produkty/ . Ja osobiście bardzo lubię sprzątać, to mnie relaksuje bo na co dzień pracuję umysłem, więc to taka odskocznia

martynap24

Bardzo polecam środki czystości firmy biozym. Są ekologiczne i czyszczą o wiele lepiej niż te popularne.

moniaczekk
tuliusz napisał:

Ja do czyszczenia armatury używam octu (tak, taki zwykły kuchenny). Wszystkie smugi z mydła schodzą od razu bez szorowania. Na drzwi prysznicowe i płytki też powinien dać radę.

o to to! ocet działa cuda!

amka656

Godnym polecenia miejscem jest hurtownia chemiczna https://hurtowniachemiczna.com/ . U nich można zaopatrzyć się w dobrej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Szybko i sprawnie realizują zamówienia. Kupuję u nich już od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona.

aniahem
tuliusz napisał:

Ja do czyszczenia armatury używam octu (tak, taki zwykły kuchenny). Wszystkie smugi z mydła schodzą od razu bez szorowania. Na drzwi prysznicowe i płytki też powinien dać radę.

O occie też słyszałam, że doskonale sprawdza się do mycia okien, szyb i odkamieniania czajników. Na pewno lepiej sprawdza się niż jakiś kamyk.

Do łazienki poza zwykłym mleczkiem do czyszczenia, używam środków czystości Voiger. To nowa linia od Voigta, super sprawdzają się w łazience i kuchni. Nie pozostawiają smug. Alternatywnie polecam też tą serię Profiline- dostępna jest w niektórych hurtowniach. To znowu koncentraty czyszczące- tłuste plamy i zanieczyszczenia schodzą od razu!

http://voiger.pl/

drewniana_belka

W sklepach raczej nie brakuje środków do czyszczenia łazienek.

Darex75

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy Sarmata z miejscowości Biłgoraj, która prowadzi dystrybucję chemii przemysłowej. ja osobiście się u nich zaopatruję i moim zdaniem firma oferuję najlepsze ceny na rynku.

fala1991

Czy używaliście środków czystości firmy Prouve? Idealnie czyszcza a do tego cudowne zapachy. Można się zarejestrować i samemu spróbować:
https://prouve.com/register?partner=20033170
Po rejestracji ceny zniżkowe. Jeśli masz pytania odnośnie produktów zostaw ślad tutaj po sobie. 

maxx44

Ja natomiast jestem bardzo ciekawa, z jakich środków czystości korzystasz? Czy są to produkty z https://www.proformula.com/pl/ ? Ostatnimi czasy coraz częściej o nich słyszę, oczywiście w samych superlatywach. Odwiedziłam także ich stronę i zauważyłam, że oferują szeroki wybór produktów, a poza tym, na ich stronie internetowej można także znaleźć wiele cennych porad na temat sprzątania.

elacara

O ile dobrze pamiętam, Darchem ma fajną i szeroką ofertę. Są tam dostępne m.in.: środki czystości, kosmetyki, czy nawet płyny do chłodnic bądź spryskiwaczy. Przy czym w tym przypadku mamy do czynienia z producentem, wobec czego nie musimy obawiać się o zawyżone ceny:).

E_korek

Ostatnio zamówiłam kilka produktów z zaa-zoo-laa właśnie między innymi płyn do czyszczenia łazienki i armatury. Sprawdza się naprawdę dobrze jest w 100% organiczny i bardzo wydajny. :)

artekp999

Jak byłem w niemczech to nakupiłem trochę chemi niemieckiej. W myciu łazienki bez problemu daje sobie rade Glas Reiniger i Bad Reiniger z Edeka. Oprócz tego mamy zamontowany zmiękczacz wody, coś w stylu jak tutaj więc łazienke myje się łatwo bo nie ma żadnych większych osadów.

Obral77

Jeśli chodzi o środki czystości do firmy to mogę Ci polecić Eko Higiena (www.ekohigiena.pl  ). Świetny wybór produktów w dobrych cenach, poza tym jeśli chodzi o jakość także można na nich liczyć. Pracownicy obsługujący klientów chętnie podpowiedzą jakie rozwiązania do danych zastosować wybrać. Prowadzimy firmę sprzątającą, robimy usługi dla różnych biurowców i te ich produkty sprawdzają się świetnie, zarówno chemia jak i sprzęt, który można do sprzątania wykorzystać.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja