Forum

Wnętrza - Salon

Dywan shaggy - proszę o opinie?

ofeliaq

Dywany Shaggy są świetne pod warunkiem, że nie masz psa albo kota. Inaczej ten dywan doprowadzi Cię do szewskiej pasji - trzebaby było trzepać dywan do 3 dni;P

Selsey_pl

Zgadzam się,w zasadzie głównym minusem tego typu dywanów jest dosyć szybkie osiadanie się kurzy i zbieranie włosów,to szczególnie uciążliwe i zauważalne w przypadku zwierząt. generalnie jednak sam dywan jest bardzo ładny,daje poczucie ciepła i przytulności. www.Selsey.pl

makary

Wiadomo, że im lepszy jakościowo jest dywan, tym trudniej o niego dbać. jednak dzisiaj w dobie powszechnego Internetu możemy łatwo zakupić potrzebne środki np. na stronie http://www.mado-tarnow.com/oferta.html bądź zamówić wizytę profesjonalnego czysciciela :)

dekoratorka12

To są fajne dywany, sama jestem jego posiadaczką, zawiałam w piekne-dywany.pl Ładnie się prezentuje, wbrew temu co niektórzy mówią, czyści się go bez problemów, po prostu odkurzam jak każdy inny.

BellaStoria_pl

Poniekąd mogę się zgodzić,wystarczy jedynie zadbać o to aby regularnie go czyścić i odkurzać,wtedy nie będzie żadnego problemu. www.BellaStoria.pl

kinga2

Siostra ma w domu taki dywan http://sklep24.dywanywitek.pl/3804,dywan-istambul-shaggy-kostki-kremowo-bezowy.html, lecz jak do niej przyjeżdżamy dzieciaki wręcz nie schodzą z niego, turlają się po nim i urządzają różnego rodzaju pikniki:) nie skarżyła się na jakieś trudne sprzątanie tego dywanu wiec wydaje mi się że jak każdy inny jeżeli dbasz to ładnie masz:)

Basteria

Duży wybór dywanów jest na www.akcila.sklep.pl Sama niedawno zamawiałam stamtąd dywan do salonu. Idealnie się wpasował do całego wystroju. ;)

majka123

też mam taki dywan i to prawda że świetnie się prezentuje, ale minusem jest to, że tak ciężko zebrać zabrudzenia. Jedyny sposób to częste trzepanie.

ArtDeVivre_pl

Tego niestety nie unikniemy,tym bardziej posiadając dywan w swoim mieszkaniu,jedyna opcja to właśnie systematyczna pielęgnacja,jego czyszczenie,odkurzanie. Sam wybór dywanu Shaggy to ciekawa propozycja,na pewno dzięki niemu Twój pokój stanie się o wiele bardziej przytulny. www.ArtDeVivre.pl

propek123

Polecam firmą Dywanopol (sklep.dywanopol.pl). Mają w ofercie dywany o praktycznie każdej stylistyce, w tym bardzo dużo typowo dziecięcych i do sypialni. Solidne produkty, z wysokiej jakości materiału, porządne wykończenia.

basia_123

Fakt, pies i kot plus taki dywan i męczarnia gotowa. Ale jeśli ktoś tak chce - niech tylko wysyła dywany do profesjonalnej firmy czyszczącej (jak Klinika Dywanów). Wtedy mamy i czas, i dywany, i święty spokój, rewelacja!

Majka34

Ja ostatnio także kupiłam dywan shaggy :) i jestem z niego bardzo zadowolona, bałam się trochę że może być problem z odkurzaniem bo mam psa który strasznie się leni ale super się go odkurza i nie ma z nim problemów :)

NinaT

Czyszczenie tego dywanu to męczarnia. Nigdy więcej. Co prawda prezentuje się świetnie, ale późnej utrzymywanie go w dobrym wymaga na prawdę wiele czasu i nerwów ;)

Lidiax3

Mam taki dywan:) Jest bardzo milutki. Z odkurzaniem nie ma problemów. Nawet nie zdeptuje się szybko. Polecam:)

martka2

Też mam, też polecam, ale w zestawie, jak koleżanka wyżej, też polecam klinikę dywanów. Niestety, kilka razy doprowadziłąm go do takiego stanu (imprezy ;/ ), ze sama nie mogłam go doczyścić. Dopiero tam zrobili znim porzadek, więc polecam w sytuacjach kryzysowych ;)

Tymon2

uwielbiam takie dywaniki :)

Wera99

Uwielbiam te dywaniki:) Mam je w całym domu:)

propek123

Nowoczesne i klasyczne dywany w szerokim wyborze mają na portalu sklep.dywanopol.pl. Myśmy z żoną dywanami od nich wyłożyli całe mieszkanie. Mają zwłaszcza oryginalne modele dywanów dla dzieci. Nasz synek jest mega zachwycony swoim kolorym, nowym dywanem, uwielbia się na nim bawić.

Iklik_pl

Szczerze mówiąc taki dywan kompletnie sie u nas nie sprawdził,chociaż muszę przyznać,że prezentuje się bardzo ładnie i stanowi ciekawą ozdobę. Jedyny minus to utrzymanie jego czystości,pielęgnacja. Iklik.pl

Naomi88

Miałam w pokoju taki dywanik. Niestety musiałam go usunąć, ponieważ mam alergię na kurz. Taki dywanik mimo odkurzania zbiera dużą ilość kurzu.. Pozdrawiam:)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja