Forum

Wnętrza - Salon

Dywan shaggy - proszę o opinie?

traczka

Wbrew pozorom nie są wcale takie problematyczne w czyszczeniu, nawet w jasnym kolorze. Dlugie włosie wybacza drobne zanieczyszczenia czy kłaczki i naprawdę nie widać ich na dywanie. Wystarczy jedynie dobry odkurzaczh i taki dywan bardzo łątwo jest utrzymać w dobrym stanie. Nawet jeśli jest biały.

No i moim zdaniem jeśli macie nowocześnie urządzone wnętrza to najlepiej pasuje do nich właśnie dywan w stylu shaggy

https://dywanyluszczow.eu/150-shaggy

Na stronie tego sklepu maja bardzo wiele fajnych wzorów dywanów. Polecam sobie zajrzeć. 

werkyz

ja sama bym nie kombinowała... lepiej chyba powierzyć usługę pranie dywanu sprawdzonej firmie :)

bosshome

Wiesz co zerknij sobie tu https://www.topworld.pl/produkty/kolorystyka/dywany-biale,2,37524

jeżeli szukasz dobrej jakości dywanu to koniecznie sobie sprawdź bo tam naprawde jest duży wybór.

Ja niedawno sama wybierałam dywan do salonu i sypialni i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Dodaje to bardzo dużo klimatu i też jest elementem dekoracyjnym.

Maur80

Zanim zdecydujecie się na zakup pierwszego lepszego dywanu, koniecznie sprawdźcie ofertę na dywany orientalne . To jest zupełnie inna klasa, prawdziwy luksus w postaci ręcznie tkanych dywanów perskich, indyjskich, pakistańskich, chińskich i gabbeh. A najbardziej wymagający mogą sobie sprawić dywan jedwabny, to zakup na lata, który będzie stanowił godną ozdobę nawet najbardziej wykwintnych wnętrz.

czarusia

Shaggy są świetne! Choć trzeba troszkę przyłożyć uwagi do ich czyszczenia:) Genralnie nie jestem fanką dywanów z marketu, dla mnie są słabej jakości. Kupowałam w https://carpetsandmore.pl/category/dywany-shaggy/

MertDWesik

Zawsze mam dywanik przy drzwiach wejściowych
, mój owłosiony pies uwielbia na nim spać. Po prostu kudłem mojego psa i jestem gotów zrobić dla niego wszystko.

Berdiopl7

Jesteśmy gotowi, aby nasi faworyci dali z siebie wszystko. Dla mojego psa kupiłem nie tylko dywanik, ale także najlepszą karmę dla psów Best Price Pet Wellbeing Dog Food . Zawsze jestem pewien, że ta karma dla psów nie zawiera produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego ani odpadów i nie zawiera kukurydzy, soi, antybiotyków, hormonów ani sztucznych konserwantów. Zawiera 100% drobiu, mięsa kaczki i łososia, groszek, fasolę, soczewicę, warzywa takie jak szpinak, a także niezbędne witaminy i minerały. 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja